Film Netflix łączący zemstę, przemoc i fantazję

Film Netflix łączący zemstę, przemoc i fantazję

Po raz kolejny zemsta staje się motorem fabuły filmu, a w tym przypadku fabuły filmu Film polski Ponury Żniwiarz Który pojawi się w serwisie Netflix jako jeden z jego strumieni Akcja i napięcie.

Wyreżyserowany przez Daniela Markovicha, który jest także współscenarzystą Dawida Kowalewicza, film stanowi uzupełnienie jego pełnej przemocy podróży Różne odsłony science fiction.

Od czasu swojej historii porusza się dziwnie Broń, która może kontrolować ludzką wolę Co wpływa na konwersję dowolnej osoby na Niekontrolowany zabójca.

Łowca dusz | Netflixa

Wśród tych na początku historii jest brat Piotrka (Michel Bourdin). Robert Kiel (Piotr Witkowski)były członek sił specjalnych, pracuje jako najemnik.

Dopóki nie jest świadkiem, jak Piotrek przebywający na misji daleko od Polski zostaje dotknięty wspomnianym urządzeniem i atakuje go. Trzeba to usunąć W samoobronie.

Aparatem, który – jak wyjaśnił mu urzędnik państwowy, dla którego pracował – był JStworzony przez profesora Mazura (Jacek Poniedziałek) Przede wszystkim leczyć raka.

Nowa misja Kiela i jego partnerów

Łowca dusz | Netflixa

Jednak dziś wynalazek Mazura jest częścią arsenału w rękach świata Generał dywizji Youssef Baszir Mammadow (Mariusz Bonaszewski). Niebezpieczny przywódca Z nieznanego kraju.

Osoba poszukująca pomocy świata zmuszona jest jednocześnie do sprzedaży broni Kieł ma za zadanie go powstrzymaćPrzejęcie urządzenia i zabicie Mazura i jego drużyny.

Która składa się z Starzy towarzysze Podobnie jak pilot Krzysztof (Sebastian Stankiewicz) i Ania (Aleksandra Adamska), a także sierżant Prochyra (Mateusz Rzezniczak).

Łowca dusz | Netflixa

Ci, którzy przybywają na terytorium wroga, aby wykonać swoją misję, Dodanie córki Mazura do swojej misjiElisa (Michalina Olszczyńska), która stara się bezpiecznie uwolnić ojca.

Plan, przed którym stoi Kei nie tylko ze względów zawodowych, ale także… Pozwoli mu to pomścić śmierć bratajednocześnie wykorzystując w praktyce swój talent do posługiwania się bronią.

Chociaż zdrada całkowicie zmienia cel ocalałych postaci pod koniec filmu Ponury Żniwiarzszalik Tylko dla fanów akcji i suspensu.

Biorąc pod uwagę zagmatwany scenariusz, minimalną oprawę i nieprzekonujące kreacje – zwłaszcza słaby zakres dramaturgiczny Witkowskiego – To czyni go mniej atrakcyjnym dla reszty publiczności.

Oglądaj w serwisie Netflix

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *