Film Netflix, w którym magia bierze górę nad świętami

Różnego rodzaju produkcje z odblokowanego serialu trafiły na Netflix z Polski seks Nawet horrory Nikt nie śpi dziś w lesie 1 I 2; który teraz został do niego dodany, w zupełnie inny sposób niż poprzedni, David Walgan.

Oryginalna platformówka w reżyserii Michała Rogalskiego, przedstawiająca bożonarodzeniową historię, która zaczyna się na Biegunie Północnym, tuż przed świętami, kiedy to Święty Mikołaj i Pani Mikołajowa (Cesari Zack i Monica Krzykowska) sprawdzają swoje umiejętności tancerzy.

W tym samym czasie elfy wykonują swoją pracę w fabryce, albo realizując różne zabawki, aby zaspokoić pragnienia dzieci na całym świecie, albo po prostu prowadząc najmłodsze elfy w zadaniu, które będą musiały spełnić w przyszłości.

David Waljean | Netflix

Wśród nich wyróżnia się Trochę samolubny Albert (Jacob Zajak), który piąty rok z rzędu zostanie Pracownikiem Roku i po raz kolejny będzie kierowcą Mikołaja w Wigilię, po obejrzeniu reniferów i latających sań.

Ale to też Historia małego Dawida (Cyprian Grabowski), który mieszka z rodziną na wsi w polskich Tatrach, gdzie radośnie obchodzą Święta Bożego Narodzenia z przyjaciółmi i sąsiadami oraz z wielką wyobraźnią, która ich charakteryzuje.

Wydarzenie, które jest również pożegnaniem, ponieważ Dawid i jego rodzice, Hania (Anna Smolovic) i Piotr (Michael Chernicki), opuszczą rodzinny dom i przeniosą się na warszawskie Wilano, gdzie Piotr znalazł pracę w kancelarii prawnej w tym mieście.

Albert spotyka Davida

David Waljean | Netflix

Narracja następnie przenosi widza z powrotem do następnego roku, kiedy David próbował cieszyć się uroczystościami w swoim nowym domu w mieście, mimo że nie było śniegu. Tymczasem Albert przeżywa kryzys, gdy zaczyna tracić świąteczną magię, która charakteryzuje elfów.

Biorąc to pod uwagę, Elf postanowił zrobić małe wakacje i spędzić trochę czasu wśród ludzi, aby odpocząć i odkryć prawdziwe znaczenie Bożego Narodzenia. Wyjeżdża więc do Warszawy i pojawia się przed Dawidem, z którym czuła silną więź w ostatnią Wigilię.

David Waljean | Netflix

Ale sprawy nie idą tak, jak chce, bo ludzie nie przyjmują go tak, jak oczekiwał i trudno im zrozumieć, że jego życzenia łatwo się spełniają, jak człowiek pojawiający się na środku jeziora czy coś takiego. Przyjaciele, którzy kupili samochód.

Jednocześnie David ma pewne kłopoty, gdy jego rodzina nie wierzy w istnienie dżina, mimo że w domu zdarzają się rzadkie zdarzenia, takie jak obecność naturalnej wielkości lalki Alberta i tej Pewtera. zapuścił białą brodę.

Nie można też zapomnieć o wątku pobocznym, który obraca się wokół samego Świętego Mikołaja, który musi uporać się ze swoją nieufnością do ziemian, podczas której wielokrotnie i w różnych miejscach był mylony ze złodziejem, w niektórych najzabawniejszych scenach filmu.

zatrudnienie Magiczna i kolorowa przygoda, który czasami wydaje się nieco obszerny, ale udaje mu się oddać prawdziwe znaczenie Bożego Narodzenia, gdzie kluczem są przyjaźń, rodzina i magia serca. Co sprawia, że David Walgan Opcja rozrywki dla młodych i starszych.

daleko od netflixa

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *