Film Netflixa, któremu udało się ukraść matce numer 1

Film Netflixa, któremu udało się ukraść matce numer 1

„Dzień Matki” nie jest spin-offem „Matki”, to znacznie gorszy polski film

W ciągu ostatnich tygodni, Matka to film Netflix, który przyciąga całą uwagę na platformie streamingowej. przepływ. Jednak aby zdobyć pierwsze miejsce w Hiszpanii, musiała przyjechać kolejna „matka”: Dzień Matki to nowy oryginalny film Netflix, który stał się hitem, polski film, o którym opowiem poniżej. Przede wszystkim, abyś nie musiał tracić czasu.

Streszczenie, obsada i zwiastun z okazji Dnia Matki

Historia dzień Matki Nie może być bardziej prototypu: mała dziewczynkabyły tajny agent operacji specjalnych NATO, Musi wykorzystać wszystkie swoje śmiercionośne umiejętności, aby uratować syna porwanego przez gang bezwzględnych gangsterów.. Co więcej, odnalezienie Maxa stanowi dla niej podwójną szansę na odzyskanie poczucia adrenaliny i możliwość przywrócenia żywego syna, którym powinna była się bardziej (i lepiej) opiekować.

W obsadzie znajdują się nazwiska znane w polskiej branży Jak Agnieszka Grochowska, Jötta Budnik, Szymon Wróblowski, Polina Krushel I Ewy Rodartewśród wielu innych. Mateusz Rakovicszef Najmru: Kosha, Kradni, Zanoji Jest odpowiedzialny za wytyczne dzień Matki.

Czy warto obejrzeć Dzień Matki na Netfliksie?

tak dużo jak dzień Matki Jest obecnie najchętniej oglądanym serialem w hiszpańskim serwisie Netflix, Gorąco polecam omijać ten polski film, który jest nie tylko mało ambitny i nudny. Scenariusz jest tak słaby, że nawet nie działa. podniecenie (W żadnym momencie nie czuje się napięcia), ani jako kino akcji (przynajmniej sceny są dobrze punktowane, ale co to za fabuła…).

Mam przeczucie, że sukces Johna Wicka W ostatnich latach spowodowało to, że wiele filmów próbowało naśladować jego zamiłowanie do przemocy, aby przyciągnąć nieco zagubionych widzów. Ale dobrze nakręcone i dobrze choreograficzne sceny akcji nie mogą być jedyną zaletą filmu takiego jak Dzień Matki.: Musi towarzyszyć scenariusz, a także narracja, która w tym przypadku jest bardzo płaska i liniowa.

Dzień Matki na Netfliksie
Dzień Matki ma same dobre sceny akcji

Co więcej, po obejrzeniu matka Do Jennifer Lopez (Co też nie było arcydziełem, uczciwe podanie), mogę to powiedzieć Mam dość filmów z matkami, które dla swoich dzieci zrobiłyby wszystko. Nadszedł czas, aby pisarze zjednoczyli się i przedstawili nowe pomysły, to wystarczy.

Treści powiązane z serwisem Netflix, które mogą Cię zainteresować

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *