Filmy do obejrzenia dziś wieczorem w Netflix Peru

Pierwszy film w historii został pokazany 28 grudnia 1895 roku w Paryżu, historycznym wydarzeniu, którego świadkami było 35 osób i które wyreżyserowali bracia Lumiere. W nowym tysiącleciu, daleko od tamtych czasów, Sposób, w jaki tworzy się i ogląda filmy, całkowicie się zmienił, a dowodem na to jest Netflix.

Dla porównania, teraz nie trzeba iść na plac ani do kina Ciesz się filmamiPonieważ wraz z rozwojem technologii i pojawieniem się platform streamingowych, dla miłośników filmów pojawiło się wiele korzyści, Podobnie jak fakt posiadania pod ręką różnych utworów i gatunków za jednym kliknięciem I nie musisz się zastanawiać, jak pobrać film z Facebooka.

Obecnie dostępnych jest nie tylko 500 jednominutowych filmów, jak w tamtych czasach, ale Netflix i jego konkurenci Kompleksowy katalog produktów, więc dylematem jest teraz, które tytuły obejrzeć.

Jednak w tej fali nowości pojawiają się filmy, które zdołały się wyróżnić i nastawić na gust publiczności. Potem cię zostawiamy Najbardziej popularna lista Z Netflix Peru.

1. ochraniacz

Były agent DEA przechodzi na emeryturę do małego miasteczka, aby rozpocząć nowe życie ze swoją dziesięcioletnią córką. Jedynym problemem jest to, że wybrałeś niewłaściwe miasto.

dwa. Ostatni rycerze

Fabuła toczy się wokół grupy wojowników, którzy będą szukać zemsty po śmierci swojego pana z rąk skorumpowanego cesarza.Film, choć nakręcony kilka lat temu, w 2014 roku ledwo ukazał się na DVD i VoD.

3. człowiek z toronto

Najbardziej zabójczy zabójca na świecie znany jest jako „Człowiek z Toronto”, a Teddy jest największym bałaganem w Nowym Jorku. Oboje spotykają się w Airbnb i los zmusza ich do połączenia sił, aby się uratować. Czy będą w stanie się złapać?

cztery. Utknąłem w Grand Isle

Walter i jego zaniedbana żona zwabiają młodego mężczyznę do swojego wiktoriańskiego domu, aby uciec przed huraganem. Kiedy detektyw Jones oskarża mężczyznę o morderstwo, musi ujawnić złowrogie sekrety pary, aby się uratować.

5. Moja duża mała noga

Carla jest odnoszącym sukcesy prawnikiem, który od trzech lat jest rozwiedziony. Po tym, jak Carla zgubiła swój telefon komórkowy, odbiera telefon od kogoś, kto go znalazł, z zamiarem zwrócenia go jej. To Leon, uroczy i atrakcyjny mężczyzna. Oboje mają natychmiastowy telefon i umawiają się na spotkanie, aby Leon mógł zwrócić telefon komórkowy. Kiedy Leon przybył na spotkanie z Carlą, była całkowicie zdumiona: Leon jest wszystkim, co sobie wyobrażała, z wyjątkiem nieoczekiwanego szczegółu, o wysokości 1:35 metrów.

6. kult chucky

Po zamknięciu przez ostatnie cztery lata w zakładzie psychiatrycznym, Nika Pierce jest błędnie przekonana, że ​​zabiła całą swoją rodzinę, a nie Chucky’ego. Ale kiedy jej psychiatra wprowadza nowe „narzędzie” ułatwiające sesje jej grupie pacjentów – lalkę z niewinnym uśmiechem – zaczyna się seria dziwnych zgonów w szpitalu psychiatrycznym i Nika zaczyna się zastanawiać, czy nie jest tak szalona jak pomyślała…

7. pazur

Sandler to pechowy skaut koszykówki, który podczas pobytu za granicą odkrywa bardzo utalentowanego zawodnika z burzliwą przeszłością. Bez zgody swojego zespołu postanawia zabrać ze sobą to zjawisko, dając im ostatnią szansę udowodnienia, że ​​zasługują na NBA.

8. efektowne dziewczyny

Świat dziewczyn do towarzystwa obiecuje błyskotliwość, fortunę i szansę na odkrycie siebie dla grupy kobiet… dopóki morderstwo i rabunek nie staną się centralne.

9. Pewnego razu w… Hollywood

Los Angeles, 1969. Gwiazda telewizji Rick Dalton, walczący zachodni aktor i akrobatyczny przedsiębiorca Cliff Booth, jego najlepszy przyjaciel, próbują przetrwać w ciągle zmieniającym się przemyśle filmowym. Dalton jest sąsiadką młodej i obiecującej aktorki i modelki, Sharon Tate, która właśnie wyszła za mąż za prestiżowego polskiego reżysera Romana Polańskiego …

10. Wyspa Miłości, Hiszpania

Love Island to nowy i innowacyjny sposób na znalezienie miłości. Wielu indywidualnych uczestników, całodobowa kohabitacja, spotkania, gry… i jeden wymóg, którego nie można wyeliminować: zawsze musicie być w parach.

* Niektóre tytuły mogą się powtarzać w kolejności, ponieważ są to różne odcinki lub sezony i mogą nie zawierać opisu, ponieważ platforma go nie udostępnia.

Więcej seriali i filmów polecamy w Co mogę obejrzeć.

Netflix w wojnie strumieniowej

Netflix stał się w ostatnich latach najważniejszą platformą streamingową Jego sukces skłonił większość firm rozrywkowych do promowania własnych platform, takich jak między innymi Disney+ i HBO.

w każdym razie Zaczęło się jako firma, która świadczyła usługi wypożyczania płyt DVD za pośrednictwem poczty, w 2011 roku, kiedy firma rozpoczęła działalność poza Stanami Zjednoczonymi i Kanadą, oferując swój katalog za pośrednictwem transmisji na żywo w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach. Rok później dotrze też do niektórych krajów europejskich, a później do Azji.

W 2011 roku firma rozpoczęła produkcję własnych treści, które rozpoczęły się od udanej serii papierowy domco skłoniło ją do założenia własnego studia w 2016 roku. Do 2018 roku będzie ono określane jako globalna sieć telewizji internetowej.

Wcześniej, 16 stycznia 2014 roku, nadszedł jeden z największych momentów Netflixa: Być nominowanym do Oscara po raz pierwszy w swojej historii Z dokumentem Kwadrat.

Jej katalog obejmuje filmy nagrodzone Oscarami, wielokrotnie nagradzane i wirusowe seriale, takie jak gra w kalmaryczyli ważne produkty w języku hiszpańskim, takie jak Kradzież pieniędzy s elita.

Według najnowszych informacji ujawnionych przez samą firmę, po osiągnięciu chwały podczas epidemii, została ona ogłoszona W pierwszym kwartale 2022 r. straciła 200 tys. użytkowników, co jest najsilniejszym ciosem, jaki otrzymała firma od 11 lat. Niektóre z przyczyn tej awarii to udostępnianie haseł i zwiększona konkurencja.

To jednak nie wszystko, ponieważ firma streamingowa przewiduje, że straci dwa miliony kont w drugim kwartale 2022 roku, więc ten rok ma być najgorszy w swojej historii.

Jak zrobić Netflix lub Teleparty?

Impreza Netflixznany również jako TelepartyStała się jedną z najpopularniejszych aplikacji, która dała platformie streamingowej dodatkową zaletę, pozwalając użytkownikom to zrobić Oglądaj te same treści w tym samym czasie z przyjaciółmi, partnerem lub rodziną, nawet jeśli nie znajdują się w tej samej przestrzeni.

Stworzone jako rozszerzenie Google, narzędzie to łączy w sobie możliwość jednoczesnego przesyłania strumieniowego z puszką wiadomości tekstoweGdzie uczestnicy mogą dzielić się swoimi pomysłami w czasie rzeczywistym.

Chociaż to narzędzie nie zostało opracowane jako takie przez Netflix, to wystarczy Przejdź do strony Teleparty A Zainstaluj rozszerzenie Google Chrome. Po zainstalowaniu musisz otworzyć konto, zagrać w to, co chcesz zobaczyć i kliknąć ikonę Netflix Party (NP), która zmieni kolor na czerwony, a następnie dać opcję „Start Party”, która zapewni link, który można udostępnić innym ludzi do przyłączenia się.

Czytaj:

Więcej wiadomości

zabawa

Więcej o Netflixie

Więcej o transmisji

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.