Filmy, seriale, książki, miłość, wojna i poezja – Donna 89,7

Kino twarzą w twarz:

„niemożliwa miłość”

„Oparty na pracy powieściopisarza, jest dziełem świadectwa. To opowieść o wielkiej miłości kobiety do mężczyzny, ale miłości złego mężczyzny do niej” – skomentował Arturo.

„Tłumacz”

„To historia syna ofiary, który spotyka syna sprawcy” – powiedział Hector.

„zimna wojna”

Powiedział: „To arcydzieło (…) To historia tych, którzy kochają niemożliwe, to polski film, który ma bardzo mroczną i bardzo religijną stronę”.

Dodano również „Zapomniana bitwa” na Netflix, który określił jako „ortodoksyjne kino wojenne”.

książki

Zimowa podróż i jej kontynuacja

„To tekst, który zajmuje się nauczycielem literatury, który znajduje historię, która zmieni historię literatury francuskiej, ponieważ na wiele sposobów wyprzedza innych pisarzy” – powiedział Rivas.

Zebrana poezja Vicente Huidobro autorstwa Luhmena

„Warto to mieć” – powiedział Rivas – „To sprawia, że ​​Huidobro znów pojawia się na scenie, który wydaje się być całkiem ognioodpornym poetą” – powiedział Rivas.

Seria

Sceny z życia małżeńskiego, nowe wydanie

„Jestem totalnie przeciwny reprodukcji, jestem fanem scen z „życia małżeńskiego” Bergmana (…) Kiedy zobaczyłem remake, chciałem sobie udowodnić, że to był zły pomysł, bo nie dało się go zmierzyć Sprawa ta jest niezwykła i wydaje mi się oryginalna jako wytłumaczenie, a jednocześnie wierna, wykonana w duchu dzieła Bergmanna.”

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *