Firma Beko została uznana za wiodącą markę w branży sprzętu AGD

Firma Beko została uznana za wiodącą markę w branży sprzętu AGD

Firma Beko została uznana za wiodącą markę w branży sprzętu AGD

Beko to jedna z trzech największych marek sprzętu AGD w Europie. Motywy? Prawie sto lat doświadczenia w czołówce technologii i zdecydowane zaangażowanie w zrównoważony rozwój i zarządzanie środowiskiem i społecznością.

Firma, która zdaje sobie sprawę, że „dobre robienie wszystkiego” będzie kluczowe dla osiągnięcia lepszej przyszłości dla ludzkości, wykorzystuje całą swoją wiedzę, aby stworzyć trwały model biznesowy, w którym nacisk zostanie położony na promowanie gospodarki o obiegu zamkniętym oraz odpowiedzialną konsumpcję i produkcję. W ten sposób w obszernym katalogu produktów, pełnym wszelkiego rodzaju rozwiązań dla domu, znajdziemy urządzenia wysoce energooszczędne, które zużywają mniej zasobów; Celem jest pomoc swoim klientom w zmniejszeniu ich śladu węglowego i zaoszczędzeniu pieniędzy na rachunkach.

Dbamy o zrównoważony rozwój i jakość

Misją firmy Beko jest „umożliwianie nowym pokoleniom zdrowszego życia”, a zdrowy tryb życia jest możliwy tylko na bardziej zielonej planecie. Dlatego firma włączyła zrównoważony rozwój do swoich osi, zapewniając wartość dodaną i oferując rozwiązania, które w większym stopniu szanują środowisko.

„Produkty i technologie firmy Beko odzwierciedlają nasze głębokie zaangażowanie w zrównoważony rozwój i misję opracowywania trwałych produktów o wysokiej jakości” – mówi Manuel Royo, dyrektor ds. marketingu firmy Beko. „W Beko posiadamy urządzenia, które pozwalają na bardziej efektywne wykorzystanie wody, energii i detergentów, a które są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i związków pochodzenia biologicznego, aby promować bardziej zrównoważoną konsumpcję i zmniejszać wpływ konsumentów na środowisko” – dodaje .

Podobnie Beko obejmuje wszystkie etapy cyklu życia produktu, od surowców aż do końca jego okresu użytkowania, zobowiązując się do ochrony środowiska poprzez potrójne zobowiązanie; Zmniejszanie wpływu firmy, przyczynianie się do ograniczania wpływu na konsumentów oraz wytwarzanie produktów z materiałów pochodzących z recyklingu i związków pochodzenia biologicznego.

Dzięki realizacji 228 projektów efektywności energetycznej osiągnięto neutralność emisyjną w globalnych procesach produkcyjnych, stając się pierwszą firmą neutralną pod względem emisji dwutlenku węgla w branży. „W Beko zdajemy sobie sprawę, że dzisiejszy konsument angażuje się w ochronę środowiska i dbanie o planetę, dlatego wymaga energooszczędnych produktów, które odpowiadają na ten problem. Dlatego skupiamy się na innowacjach, aby konsumenci mogli cieszyć się bardziej zrównoważonym, wygodne i zdrowsze życie. Ponadto łatwość obsługi i praktyczne technologie. Nasze produkty uczyniły Beko najszybciej rozwijającą się marką na rynku europejskim” – potwierdza Manuel Royo. Wśród najnowszych innowacji znajduje się technologia HarvestFresh w lodówkach. Dzięki mocy światła, owoce i warzywa pozostają świeże w lodówce. Symulowany jest 24-godzinny cykl słoneczny, co pomaga wydłużyć okres przydatności do spożycia i zachować witaminy i składniki odżywcze owoców i warzyw przez dłuższy okres.

Kolejną technologią wartą podkreślenia jest SteamSolutions, która dzięki działaniu pary gwarantuje, że żadna żywność nie wyschnie. Warzywa pozostają świeże i chrupiące, a ryby i mięso stają się delikatne w środku i chrupiące na zewnątrz. Lub technologię AeroPerfect, która gwarantuje doskonałe rezultaty przy doskonałej dystrybucji gorącego powietrza. Niezależnie od tego, czy jest to zupa, ciasto czy pizza, równomierny rozkład gorącego powietrza zapewnia jednolity, złocisty efekt.

Prawie 75 lat zadowolonych klientów na całym świecie

Beko to marka numer jeden urządzeń wolnostojących w Europie, wiodąca marka dużych urządzeń AGD w Wielkiej Brytanii, Francji i Polsce oraz trzecia w Hiszpanii.

Historia firmy Beko rozpoczyna się w 1955 roku, kiedy sprzęt AGD stał się podstawą każdego domu. Od 60 lat jej misją jest zmiana życia klientów dzięki innowacyjnym produktom, które odpowiadają ich potrzebom i są bardziej zrównoważone dla środowiska. Poszukiwanie innowacji, które przyniosą korzyści klientom i środowisku, zaprowadziło ich już bardzo daleko. Beko to globalna marka, która obecnie działa w ponad 135 krajach. To także najszybciej rozwijająca się marka na europejskim rynku dużego sprzętu AGD, posiadająca szeroką gamę innowacyjnych i zrównoważonych produktów.

Firma należy do Grupy Arçelik, międzynarodowego producenta elektroniki użytkowej, który współpracuje z 12 markami i zatrudnia ponad 40 000 osób na całym świecie.

Jest to niewątpliwie ważna droga i dziedzictwo, które uczyniło z niej jedną z trzech głównych marek sprzętu AGD w Europie. A przyszłość? Kontynuuj wprowadzanie innowacji, aby osiągnąć zdrowsze pokolenie i zdrowszą planetę.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *