Firma Samsung Electronics wprowadziła na rynek Bespoke Jet AI, najpotężniejszy bezprzewodowy odkurzacz na rynku ze sztuczną inteligencją

Firma Samsung Electronics wprowadziła na rynek Bespoke Jet AI, najpotężniejszy bezprzewodowy odkurzacz na rynku ze sztuczną inteligencją

Ten lekki odkurzacz zapewnia pierwsze w swojej klasie inteligentne czyszczenie oparte na sztucznej inteligencji, jest również najpotężniejszy i wyposażony w stację czyszczącą typu „wszystko w jednym”, zapewniającą bardziej higieniczny i bezwysiłkowy proces czyszczenia.

Firma Samsung Electronics ogłosiła dzisiaj globalną premierę odkurzacza Samsung Bespoke Jet AI*, najpotężniejszego bezprzewodowego odkurzacza na rynku, o mocy ssania do 280 W. [1]która jest ulepszoną i zintegrowaną stacją czyszczącą, która automatycznie się opróżnia oraz szeregiem inteligentnych funkcji opartych na sztucznej inteligencji (AI).

Z modelem 250-watowym i modelem 280-watowym, [2] Bespoke Jet™ AI będzie dostępny na życzenie w dwóch ponadczasowych kolorach: Gloss Black i Satin Green. [3]

Odkurzacz Bespoke Jet AI został zaprojektowany z myślą o każdym stylu życia dzięki światowej klasy sile ssania i usługom sprzątania opartym na sztucznej inteligencji.— mówi Junwha Lee, wiceprezes wykonawczy i szef zespołu ds. obsługi klienta w dziale urządzeń cyfrowych w Samsung Electronics. „Dzięki Bespoke Jet AI firma Samsung dostarcza odkurzacz ręczny o dużej mocy ssania, najdłuższym jak dotąd czasie pracy oraz wygodnych funkcjach użytkowania i pielęgnacji, dzięki którym użytkownicy mogą stylowo prowadzić swój styl życia.„.

Najpotężniejszy i najdłużej działający bezprzewodowy odkurzacz firmy Samsung

niestandardowy samolot

Bespoke Jet AI zawiera silnik HexaJet 2.0, który ma maksymalną moc ssania 280 W i maksymalną moc silnika 730 W, co czyni go najmocniejszym silnikiem ssącym firmy Samsung. Ważący zaledwie 150 gramów silnik ten jest również najlżejszym dotychczas w ofercie firmy, co zapewnia wygodniejszą obsługę. Ponadto odkurzacz oferuje wzrost mocy ssania o 26% oraz wydajność czyszczenia większą o 52% w porównaniu z poprzednim modelem. [4]

Aby umożliwić użytkownikom głębokie czyszczenie na dłużej bez konieczności przerw z powodu baterii, Bespoke Jet AI ma czas pracy wynoszący 100 minut, najdłuższy czas pracy na jednym akumulatorze ze wszystkich odkurzaczy bezprzewodowych. SAMSUNG. Akumulator o pojemności 4500 mAh ma pojemność o 80% większą niż w poprzednim modelu i jest zoptymalizowany pod kątem utrzymania 70% wydajności do 500 cykli. [5].

Bespoke Jet AI zapewnia również konsumentom różnorodne szczotki i akcesoria do naprawdę spersonalizowanych doświadczeń związanych ze sprzątaniem. Podwójne aktywne szczotki zapewniają skuteczne czyszczenie wszystkich rodzajów podłóg, a wbudowane oświetlenie LED podkreśla kurz w ciemnych obszarach. Ze swojej strony Slim LED Brush ma bardzo poręczną konstrukcję, również z oświetleniem LED. Aby wygodniej przechowywać urządzenie i jego pędzle, stojak na akcesoria pozwala użytkownikom przechowywać je w dowolnym miejscu.

Czyszczenie wspomagane przez sztuczną inteligencję dla najinteligentniejszego doświadczenia

Dzięki nowemu trybowi AI, który wykorzystuje technologię AI Optimum firmy Samsung, Bespoke Jet AI jest w stanie usunąć brud podczas odkurzania, aby skuteczniej posprzątać każdą przestrzeń. Jest to pierwszy bezprzewodowy odkurzacz certyfikowany przez UL Solutions, ponieważ dzięki trybowi czyszczenia AI może zidentyfikować rodzaj podłogi, aby zapewnić optymalne działanie, a także maksymalną wydajność baterii.

W trybie czyszczenia AI Bespoke Jet AI najpierw wykryje opór i obroty szczotek za pomocą jednostki sterującej ruchem ssania, a także ciśnienie powietrza za pomocą czujników. Dane te zostaną następnie przeanalizowane w celu sklasyfikowania typu podłogi, na której się znajduje, a wynikowy inteligentny algorytm zostanie automatycznie zastosowany w celu dostosowania optymalnej mocy ssania i prędkości szczotek w celu uzyskania maksymalnej wydajności. [6]

Tryb czyszczenia Jet AI na zamówienie może zmniejszyć zużycie baterii nawet o 14% i zwiększyć mobilność nawet o 6%, gdy jest używany z aktywną podwójną szczotką. Ponadto, w przypadku korzystania z Slim LED Brush, zużycie baterii można zmniejszyć nawet o 21%, a mobilność zwiększyć nawet o 8%. [7]

Oprócz trybu czyszczenia Bespoke Jet AI, SmartThings i inteligentna łączność Wi-Fi pozwalają użytkownikom dostosować odkurzacz i jego funkcje w celu optymalnego sprzątania, utrzymując najwyższą wydajność produktu dzięki inteligentnej funkcji autodiagnostyki zapewniającej wydajne czyszczenie za każdym razem.

Bardziej higieniczne operacje dzięki ulepszonej i kompleksowej stacji czyszczącej

niestandardowy samolot

Bespoke Jet AI Clean Station™, z funkcją automatycznego opróżniania, oferuje wygodniejszy i bardziej higieniczny sposób opróżniania pojemnika na kurz odkurzacza, wykorzystując technologię Air Pulse, która automatycznie opróżnia pojemnik na tę stację. Szybsze i wydajniejsze czyszczenie.

Gdy kosz na śmieci jest opróżniany, wydajna technologia Bespoke Air Spin Edge obraca obracający się cyklon z prędkością do 1000 obr./min, aby odkurzyć wszystkie zanieczyszczenia, w tym włosy, które mogłyby utknąć w sicie kosza.

Clean Station™ ma również ulepszone samouszczelnianie, które uszczelnia pokrywę po każdym opróżnieniu, a także skuteczniejsze odprowadzanie kurzu dzięki wielowarstwowemu systemowi filtracji 99,999%, który wychwytuje drobny kurz, z ulepszoną szybkością usuwania włosów na poziomie 99%[8] Dla czystszego i bardziej higienicznego opróżniania pojemnika na kurz.

Wprowadzenie na rynek Bespoke Jet AI sygnalizuje, że firma Samsung koncentruje się na rozwijaniu globalnego rynku bezprzewodowych odkurzaczy, opierając się na spuściźnie firmy polegającej na dostarczaniu konsumentom rozwiązań, które oferują najwyższej jakości wzornictwo i wygodę użytkowania.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Bespoke Jet AI może pomóc użytkownikom w sprzątaniu ich domów, a także zobaczyć Samsung Bespoke, odwiedź stronę Samsung.com/mx.

*Przedsprzedaż Jet AI rozpocznie się w Niemczech, Polsce, Francji, Holandii, Szwecji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Australii między końcem czerwca a początkiem lipca. Dokładne daty przedsprzedaży i premiery mogą się różnić w zależności od kraju i regionu. W tej chwili nie jest dostępny w Meksyku.

[1] Na podstawie testów przeprowadzonych przez Korea Testing Laboratory, zgodnie z normą IEC 62885-4:2020. Zmierzono po włożeniu narzędzia nieelektrycznego, gdy pojemnik na kurz jest pusty, przy użyciu trybu strumieniowego i w pełni naładowanego akumulatora o dużej pojemności.
[2] Model Bespoke Jet™ AI 280W będzie dostępny w Australii, Europie i Stanach Zjednoczonych. Model Bespoke Jet™ AI 250W będzie dostępny w Australii.
[3] Model w kolorze Satin Black będzie dostępny na całym świecie, a model w kolorze Satin Greige będzie dostępny w Australii i Stanach Zjednoczonych (Amazon).
[4] W porównaniu z mocą ssania 210 W modelu Bespoke.
[5] Zachowuje 70% pojemności po 500 cyklach użytkowania, w oparciu o pojemność akumulatora (4500 mAh). Jeden cykl: pełne rozładowanie po pełnym naładowaniu (100% ~ 0%). Wyniki mogą się różnić w zależności od zastosowania. Na podstawie testów wewnętrznych.
[6] Regulacja prędkości obrotowej szczotki dotyczy tylko Jet Dual.
[7] Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych przy użyciu aktywnej szczotki podwójnej, zgodnie ze światową średnią procentową składu podłogi — podłoga drewniana 76%, wykładzina dywanowa 24%. Osiąga taką samą skuteczność czyszczenia jak tryb średni z różnicą wydajności czyszczenia wynoszącą 2% lub mniej, zgodnie z normą IEC 62885-2 Cl.1 i 5.3. Zużycie baterii jest mierzone na podstawie rzeczywistej ilości energii zużytej podczas korzystania z odkurzacza przez 35 minut od stanu pełnego naładowania. Zwrotność jest oparta na rzeczywistej wartości pomiarowej zgodnie z IEC 62885-2 CL. 7.3.9.
[8] Na podstawie testów wewnętrznych. Szybkość usuwania włosów jest mierzona poprzez porównanie wagi pojemnika na kurz przed i po odkurzeniu włosów za pomocą linii Max i opróżnieniu za pomocą stacji czyszczącej. Wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *