Fizyew vs. Gamrot będzie głównym bohaterem UFC w sobotę 23-go w ESPN KNOCKOUT na STAR+

Fizyew vs.  Gamrot będzie głównym bohaterem UFC w sobotę 23-go w ESPN KNOCKOUT na STAR+

Zawodnicy wagi lekkiej Rafael Fisieev i Mateusz Gamrot będą mieli szansę zabłysnąć, gdy zmierzą się z kartą UFC w APEX w Las Vegas, która będzie transmitowana w ESPN KNOCKOUT na Star+, kontynuując silne emocje po walce Alexy Grasso z Valentiną Shevchenko w „ UFC Night” w ostatnią sobotę.

UFC na Star+

https://www.starplus.com/es-419/editorial/ufc

———————————————— #UFCxStarPlus —————- #ESPNKnockOut —————————————————

Wieczór UFC pozostawił po losowaniu wielkie emocje Aleksa Grasso I Walentyna Szewczenko O mistrzostwo lotnicze w Nokaut ESPN W gwiazda+Gdy adrenalina stale rośnie, wydarzenia powracają i dochodzi do starcia między nimi Rafał Viziew I Mateusza Garotaodpowiednio szóste i siódme miejsce wśród zawodników wagi lekkiej.

Na karcie pojawią się także pojedynki pomiędzy Bryce’a Mitchella I Dan Jajko W kategorii piór natomiast Marina Rodriguez I Michelle Watterson Gomez Obaj stoczą walkę w drabince minimalnej, obaj plasują się w pierwszej piętnastce. Bitwa pod Brianem I AJ Fletchera Będą mierzeni w wadze półśredniej oraz Ricardo Ramosa Zrobisz to samo wcześniej Charlesa Jordana W Plumach. Wszyscy są zaproszeni!

————————————– #UFCxStarPlus ————————————–

Billboard UFC Fight Night, sobota, 23 września
Z UFC APEX w Las Vegas, USA

Playoffy
17:00 Argentyna/Che – gwiazda+
17:00 URU – 16:00 BOL/PAR/VEN – 15:00 COL/ECU/PER – Gwiazda+ i ESPN4

Dan Argueta (USA) vs. Miles Jones (USA)
Tim Means (USA) vs. Andre Villaho (Portugalia)
Jacob Malkun (Australia) vs. Cody Brundage (USA)
Muhammad Usman (Nigeria) vs. Jake Collier (USA)
Mizuki (Japonia) vs. Hannah Goldie (USA)
Tamires Vidal (Brazylia) vs. Montserrat Rendon (Meksyk)

———————————-
doskonały
20:00 ARGENTYNA/CHI/URU – 19:00 BOL/PAR/VEN – 18:00 KOL/ECU/PER – gwiazda+

Rafał Viziew (Kazachstan) vs. Mateusza Garota (Polska)
Bryce’a Mitchella (Stany Zjednoczone Ameryki) vs. Dan Jajko (Stany Zjednoczone Ameryki.)
Marina Rodriguez (Brazylia) vs. Michelle Watterson Gomez (Stany Zjednoczone Ameryki.)
Bitwa pod Brianem
(Stany Zjednoczone Ameryki) vs. AJ Fletchera (Stany Zjednoczone Ameryki.)
Ricardo Ramosa
(Brazylia) vs. Charlesa Jordana (Kanada)

Nokaut ESPN: Najlepszy serial walki w Ameryce Łacińskiej, klip szczególnie Podziel się pasją z fanami boks I mieszane sztuki walki. Tydzień po tygodniu prezentowane są najlepsze karty bokserskie na świecie i najważniejsze walki w świecie MMA.

Cotygodniowy program jest nadawany w całej Ameryce Łacińskiej i zawiera wywiady, analizy, ekskluzywne artykuły, zapowiedzi i wiele więcej pod naszym czujnym okiem. szczególnie I jego znani specjaliści.

W rozmowach w mediach społecznościowych @ESPNKnockOut wyróżnia się ekskluzywnymi treściami i cotygodniowymi wiadomościami o zawodnikach.

—————————————–
O Star+

Star+ to ogólna usługa transmisji strumieniowej rozrywki i sportu uruchomiona w 2021 roku w Ameryce Łacińskiej, uzupełniająca Disney+ w tym regionie, ale niezależna od niej. W serwisie odbywają się ekskluzywne premiery seriali telewizyjnych i filmów o tematyce ogólnej rozrywki ze studiów treści The Walt Disney Company, w tym Disney Television Studios, FX, 20th Century Studios, Star Original Productions, National Geographic Original Productions i innych, a także transmisje strumieniowe na żywo Serwis transmisji sportowych ESPN, marka Najbardziej szanowany i znany miłośnik sportu w regionie. Od dramatów, przez komedie (w tym wszystkie sezony „Simpsonów”) po thrillery dla dorosłych, w Star+ znajdziesz także ekskluzywne premiery oryginalnych programów marki Star, a także szereg oryginalnych produkcji z Ameryki Łacińskiej, muzykę na żywo przesyłaną strumieniowo i wydarzenia kulturalne. Istotne dla odbiorców w regionie. Odwiedź www.starplus.com, aby uzyskać więcej informacji na temat usługi oraz Combo+, konkurencyjnej oferty komercyjnej obejmującej subskrypcje Star+ i Disney+, dwóch niezależnych platform, w jednej atrakcyjnej cenie, która zapewnia dostęp do najszerszej oferty transmisji strumieniowej na żywo z rozrywką dla wszystkich wieczność.

——————-
Informacje dotyczą Argentyny, Boliwii, Chile, Kolumbii, Ekwadoru, Paragwaju, Peru, Urugwaju i Wenezueli.

Komunikacja medialna
Walter Napoli, [email protected]
Twitter: @guiaESPN

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *