Floryda oferuje pomoc finansową kupującym dom po raz pierwszy

Floryda oferuje pomoc finansową kupującym dom po raz pierwszy

Mieszkańcy Florydy mają wyłączną opcję zakupu pierwszego domu. Okazuje się, że popularny program Florida Hometown Heroes od 1 lipca nie ogranicza już niektórych zawodów. Od tej daty opiera się wyłącznie na dochodach wnioskodawcy, a nie na jego zawodzie.

To nowe dzięki Kod stanu SB 102 Zastosuj się do tego delikatnego tematu. Odkąd wszedł w życie niecały miesiąc temu, wielu kandydatów do Sunshine State już skorzystało.

Wspomniany program pomocowy przeznaczy 100 mln dolarów dla tych, którzy zamierzają po raz pierwszy kupić dom na ten cel.

Klasa robotnicza będzie miała dostęp do co najmniej 10 000 dolarów odsetek i maksymalnie 35 000 dolarów pożyczek. Środki zostaną wykorzystane na pokrycie wstępnej wpłaty oraz kosztów zamknięcia umowy kupna-sprzedaży.

Kto kwalifikuje się do tych pożyczek?

Po pierwsze nie masz domu wcześniej. Ponadto osoba, która nie brała udziału w żadnym tytule własności w ciągu ostatnich trzech lat, będzie uważana za kupującego. Innym powiązanym faktem jest to, że ocena kredytowa musi wynosić od 640 wzwyż.

Nie zapominaj, że jeśli chcesz ubiegać się o te pożyczki oferowane przez Florida Hometown Heroes, musisz mieć stałą pracę przez co najmniej 35 godzin tygodniowo. Podobnie zostaniesz zweryfikowany za pomocą aplikacji stworzonej w tym celu, a Twoja firma musi być fizycznie obecna na Florydzie.

Program ma wiele zalet, ale to nie znaczy, że dom jest darmowy lub że nie spłacisz tej pożyczki.

Kiedy w przyszłości pójdziesz na przeniesienie, sprzedaż lub refinansowanie, będziesz musiał spłacić dług. Istniejąca pomoc jest idealna, ponieważ stymuluje rynek, a ludzie mogą zrealizować swoje marzenie o posiadaniu domu.

Jest to rodzaj drugiego kredytu hipotecznego, jednak dobrą wiadomością jest to, że oprocentowanie wynosi zero przez 30 lat.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *