„Freestyle” (2023) – film w serwisie Netflix

„Freestyle” (2023) – film w serwisie Netflix

Bezpłatny „ To polski film wyreżyserowany w 2023 roku Macieja Bochniaka Napisane przez Bochniaka i Sławomir Schuti. Gwiazdy filmowe Macieja Musiałowskiego W roli Diego, młodego rapera, który w celu zdobycia pieniędzy na karierę muzyczną wdaje się w niebezpieczny handel narkotykami. W filmie występują także gwiazdy Neila Kaczmarka, Michał Sikorski I Filip Liebicki.

Muzyka rap to trend światowy i tym razem wybieramy się do Polski, aby przyjrzeć się temu, co dzieje się w Słowenii, opowiadając o historii młodych ludzi, którzy wybrali życie na krawędzi prawa, ich mocnych stronach i pasjach. : muzyka.

„Freestyle” to nowoczesny thriller rozrywkowy, w którym możemy odnaleźć handel narkotykami, młodość i chęć do życia. Już wiesz, że takie połączenie zazwyczaj powoduje problemy.

I mnóstwo rozrywki.

Recenzja „Freestyle’u”.

„Freestyle” stara się być lub chce być zawsze tak realistyczny, jak to tylko możliwe, z dużą ilością ręcznych kamer i wieloma prawdziwymi i naturalnymi interpretacjami w filmie, który ma na celu przeniesienie nas w styl, nastawienie i przede wszystkim inne. Wszystko, sposób na życie: muzyka rap i całe niebezpieczne środowisko otaczające tę muzykę, przynajmniej w tej historii.

Ma szybkie tempo, aktorów, którzy wiedzą, jak wypełnić ekran swoją obecnością i grą, a także dużo ruchu, zarówno w kamerze, jak i podczas montażu. Nowe, bezpośrednie i realistyczne podejście, ani moralistyczne, ani dydaktyczne: pokazuje, co istnieje i życie tych dzieci, nie osądzając zbytnio przestępczego świata, w który są uwikłane, nie uzasadniając niczego, pokazując, a przede wszystkim wiedząc, jak to zrobić To. Nadaj bardzo odpowiedni rytm opowiadaniu tej historii.

Chociaż jest adekwatny, nie zaskakuje stylem ani fabułą i nie jest to pierwsza historia tego typu, jaką możemy zobaczyć i nie będzie ostatnia, z niemal identycznymi fabułami i sytuacjami oraz z podobnymi postaciami i interpretacjami w opowieści powtórzono tym razem w Krakowie.

„Free Style” odtwarza go bardziej w sensie rytmicznym niż estetycznym i tutaj angażuje i odnosi sukcesy w sensie muzycznym, wewnętrznym i realistycznym, a także w tym „wolnym stylu”, od którego wziął się tytuł filmu.

Nasza opinia

Zabawny, dobrze zrobiony thriller kryminalny, w którym aktorzy dają z siebie wszystko, aby opowiedzieć historię, która mimo swojej autentyczności nie pozostanie w naszej pamięci ze względu na swoją oryginalność.

Data wydania

13 września 2023 r

Gdzie oglądać za darmo

Netflixa

Rzucać

Macieja Musiałowskiego

Macieja Musiałowskiego

Polski aktor Maciej Musiałowski szybko stał się wschodzącą gwiazdą świata kina. Dzięki swemu wyjątkowemu talentowi i porywającej kreacji Musiałowski zdobył uznanie krytyki i rzeszę fanów. Urodzony 5 grudnia 1993 roku w Warszawie (Polska), kariera aktorska Musiałowskiego była wyjątkowa. Czytaj więcej

Neila Kaczmarka
Neila Kaczmarka
Michał Sikorski
Michał Sikorski

Bezpłatny

Bezpłatny

Tytuł filmu: Bezpłatny

Pozew sądowy: Próbując nagrać swój debiutancki album, artysta uliczny i jego partner napotykają trudności, gdy duży handel narkotykami zamienia się dla nich w kompletną katastrofę.

Data publikacji: 13 września 2023 r

naród: Polska

Czas trwania: 88 minut

Dyrektor(zy): Macieja Bochniaka

scenarzysta: Maciej Bochniak, Sławomir Šuty

Aktorzy): Maciej Musialowski, Neel Kaczmarek, Michaił Sikorski, Filip Lipicki

seks: Dramat, thriller

Firmy: Film Aurum, Netflix

Nasza opinia

Zabawny, dobrze zrobiony thriller kryminalny, w którym aktorzy dają z siebie wszystko, aby opowiedzieć historię, która mimo swojej autentyczności nie pozostanie w naszej pamięci ze względu na swoją oryginalność.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *