FUBAR: Wyjaśnienie zakończenia serialu Netflixa | Wyjaśnienie zakończenia | sława

FUBAR: Wyjaśnienie zakończenia serialu Netflixa |  Wyjaśnienie zakończenia |  sława

Uwaga, ostrzeżenie o hamowaniu. z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej”fubar(„Popieprzone poza wszelką naprawą / uznaniem”), serial Netflixa Stworzony przez Nicka Santorę, opowiada historię ojca i córki, którzy od lat pracują jako agenci CIA, ale każdy z nich utrzymuje swój udział w tajemnicy, co ostatecznie zostaje ujawnione, gdy oboje biorą udział w tej samej misji.

Po ukończeniu swojej ostatniej pracy Luke Brunner przygotowuje się do cieszenia się życiem poza dealerem, planując nawet zakup łodzi i odzyskanie byłej żony, która opuściła go z powodu kłamstw wymaganych w jej pracy. Jednak po jego pożegnalnym przyjęciu powraca sprawa z przeszłości, która rujnuje jego plany.

bohater opowieści”Boro musi się zatrzymać, syna Umara Bolonii, człowieka straconego w Operacji Księga Dżungli. Wykorzystując zaufanie Boro, a konkretnie Finna Hossa, agent musi się z nim skontaktować i przejąć nuklearną teczkę. Ale to tam poznaje swoją córkę, Emmę, która udaje Daniela DeRosa, amerykańskiego żołnierza pracującego dla handlarza bronią. Dowiadując się o wzajemnym zaangażowaniu w CIA, Para jest zmuszona do współpracy jako partnerzy.

Burrow przyjmuje Luke’a, tajnego agenta CIA, w serialu „FUBAR” (zdjęcie: Netflix)

Co wydarzyło się na końcu „Foubara”?

Kiedy Boro odkrywa zdradę Finna i Danny’ego, agenci CIA nie mają innego wyjścia, jak tylko uciec. Chociaż są osaczeni przez przestępcę, Barry, Roo i Aldon przybywają na czas, aby ich stamtąd wydostać, ale nie mogą schwytać syna dowódcy paramilitarnego i przejąć jego niebezpiecznej broni nuklearnej.

Pracując razem, ojciec i córka naprawdę się poznają. obok, W miarę rozwoju jej związku z Carterem Emma zdaje sobie sprawę, jak trudno jest zrównoważyć życie osobiste i pracę.Ponadto zaczyna czuć pociąg do jednego z członków jej zespołu, Aldona.

Zespół zapobiega międzynarodowemu kryzysowi, a następnie wyrusza w poszukiwaniu poufnych informacji do Mołdawii, gdzie Emma oferuje zwabienie celu, gdy pojawią się komplikacje. Nick zauważa Emmę, ale udaje jej się wydostać bez pomocy Luke’a. Jednak nadal nie udaje im się schwytać Boru.

Barry i Tina idą pod przykrywką w prywatnej grze karcianej o wysoką stawkę w nadziei zbliżenia się do Boro, jednocześnie radząc sobie z dramatami w związku i ostatecznie go złapiąc, jednak wszystko to było częścią planu przestępcy, aby odzyskać urządzenie.

Po ciężkiej pracy CIA lokalizuje Boro w opuszczonej elektrowni jądrowej na Sardowii. Luke, Emma, ​​Roo i Aldon ponownie infiltrują to miejsce, a Barry i Tina obserwują operację. IKonfrontacja powoduje eksplozję, która grozi aktywacją ładunku nuklearnego, ale bohaterowieRatują dzień i wydaje się, że Boro zginął w eksplozji.

Luke i Emma Brunner poprawiają relacje ojca z córką pod koniec „FUBAR” (Zdjęcie: Netflix)

Co oznacza koniec „fubar”?

Jednak kilka miesięcy później Boro pojawia się na ślubie Donniego i Tali, który nie jest pewien, czy wyjdzie ponownie za mąż, ponieważ nadal kocha Luke’a, któremu udaje się ją odzyskać, ale po rozmowie z córką postanawia zostawić ją szczęśliwą. z kimś innym i nigdy więcej nie zrujnować mu życia.

Boro bierze Tali jako zakładniczkę i narzuca bohateromfubarstrzelać do siebie nawzajem, ale była żona Luke’a używa medalu, który dał jej bohater Arnolda Schwarzeneggera, kiedy przyznała się, że jest agentką CIA i wyznała miłość, by uwolnić się od porywacza.

Ojciec i córka wykorzystują rozproszenie uwagi, aby sfilmować Boro. Kiedy myślą, że są bezpieczni, Tina dzwoni do Blocka, aby poinformować go, że Boro ujawnił wszystkie jego informacje, a mianowicie, że on i jego rodzina stali się celem setek niebezpiecznych przestępców. Jedyną opcją jest ucieczka.

„FUBAR” kończy się, gdy rodzina Locke i zespół CIA, w tym Donnie i Carter, uciekają ciężarówką przed niebezpieczeństwem. Teraz, gdy żadne miejsce nie jest bezpieczne, co zrobią, aby przeżyć? Czy będzie 2 sezon? Czy odzyska Luke’a Tully’ego? Jak Emma poradzi sobie z tym, że jej byli chłopaki będą w tym samym miejscu? Czy Oskar odzyska pieniądze? Kto jest kolejnym wrogiem?

Luke Brunner ucieka z rodziną i zespołem pod koniec pierwszego sezonu „FUBAR” (zdjęcie: Netflix)

Jak widzisz „FUBAR”?

„FUBAR” jest dostępny w serwisie Netflix od 25 maja 2023 rAby więc obejrzeć serial Arnolda Schwarzeneggera, wystarczy subskrybować popularną platformę streamingową.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *