Fundacja Santander i Oxentia ogłosiła konkurs wspierający MŚP w ich cyfrowej transformacji

Utworzenie Banco Santander przez Uniwersytet Santander i Fundację Oxentiaم . 10. Światowe Wyzwanie Santander | Pomaganie firmom w rozwojuA Globalne wyzwanie dla przedsiębiorców poszukujących innowacyjnych i skalowalnych rozwiązań skoncentrowanych na wspieraniu cyfryzacji i zwiększaniu efektywności MŚP.

Konkurs otwiera okres rejestracji do 24 czerwca dla legalnie ukonstytuowanych startupów i ekspansji z Niemiec, Argentyny, Brazylii, Chile, Hiszpanii, Meksyku, Portugalii, Polski, Wielkiej Brytanii, Urugwaju i Stanów Zjednoczonych, które wprowadzają na rynek produkt i/lub usługi i mają przychody ze sprzedaży nieprzekraczające 500 000 EUR rocznie w przypadku startupów lub ponad 500 000 EUR rocznie w przypadku ekspansji skali.

Wszystkie projekty powinny koncentrować się na pomocy MŚP w cyfryzacji ich przedsiębiorstw, promowaniu oferty ich produktów i usług za pośrednictwem kanałów i narzędzi online oraz umiejętnym otwieraniu się na nowe możliwości, klientów i rynki po najniższych kosztach.

Ponadto zwiększają swoją efektywność, aby lepiej zrozumieć swoją sytuację finansową, poszerzać swoje możliwości do minimum ryzyka oraz automatyzować procesy usprawniające ich długoterminową strategię.

“Pomaganie MŚP w rozwoju jest głównym celem Santander, a to oznacza wspieranie rozwoju społeczeństwa. Antonio Simويسes, dyrektor generalny Santander Spain i dyrektor regionalny na Europę, powiedział: “W Europie MŚP stanowią ponad połowę gospodarki i 65% całości zatrudnienia” – powiedział Antonio Simes, dyrektor generalny Santander Spain i dyrektor regionalny na Europę.

Steve Cleverley, dyrektor generalny Oxentia Foundation, powiedział: “W Oxentia w pełni rozumiemy wyzwania, przed jakimi stają małe i średnie przedsiębiorstwa w miarę ich wzrostu i ekspansji. Oxentia wspiera małe i średnie firmy oraz przedsiębiorców na całym świecie w rozwoju i rozwijać swoją działalność poprzez innowacje. Dlatego cieszymy się, że możemy zaangażować się w podjęcie tego wyzwania, we współpracy z Santander X, w celu znalezienia innowacji, które pomogą firmom rozwijać się poprzez cyfryzację ich firm i poprawę ich wydajności.

zwycięskie projekty

Grupa międzynarodowych ekspertów oceni rozwiązania przedsiębiorcze. Następnie 20 finalistów zaprezentuje swoje projekty przed międzynarodowym jury złożonym z liderów w dziedzinie MŚP, przedsiębiorczości, innowacji i inwestycji.

Spośród 20 finalistów czterech zwycięzców poznamy 9 lipca. Dwie grupy otrzymają po 50 tys. euro na rozwój obu projektów, a dwa start-upy po 10 tys. euro.

Oprócz nagrody pieniężnej, czterej zwycięzcy otrzymają specjalistyczny mentoring w zakresie własności intelektualnej od Fundacji Oxentia, wyróżnienie w oficjalnych sieciach i kanałach społecznościowych Banco Santander oraz możliwość zaprezentowania projektu w Fintech Station, zespole otwartych innowacji w Grupo Santander.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *