Furia kontra Whyte, niezapomniana data najlepszego boksu na ESPN KNOCKOUT by STAR +

Mistrz wagi ciężkiej WBC Tyson „Gypsy King” Fury wróci spod drzwi wejściowych do swojej rodzinnej Anglii, aby pojawić się przed 94 000 fanów na stadionie Wembley i zmierzyć się ze swoim obowiązkowym rywalem: nokautem Dillian White, w pojedynku, który zapowiada walkę i adrenalina przez ESPN KNOCKOUT od Star +

Transmisję poprowadzą Renato Bermúdez, Salvador „Chava” Rodriguez, Mariel Espinosa i sędzia międzynarodowy Fernando Barbosa.

———————
#ESPNenStarPlus ——————— Umieść tweeta ———————

piątek 22 kwietnia
ESPN KNOCOUT The Show, Star+ i ESPN Extra
20:00 ARG / URU / 19:00 BOL / CHI / PAR / VEN / 18:00 COL / ECU / PER

Sobota 23 kwietnia
15:00 ARG / URU / 14:00 BOL / CHI / PAR / VEN / 13:00 COL / ECU / PER
Gwiazdka + i ESPN2

Tyson Fury (Anglia) kontra Dillian White (Anglia / Jamajka)

Isaac Lowe (Anglia) kontra Nick Ball (Anglia)
Anthony Kakas (Anglia) kontra Jonathan Romero (Kolumbia)

David Adele (Anglia) kontra Chris Healy (Anglia)

Tommy Fury (Anglia) kontra Daniel Boczyński (Polska)

Więcej informacji na ESPN.com

Tyson Fury Zdobył wyróżnienie w Bitwie Roku w 2021 roku, eliminując Amerykanina w konkursie dramatycznym Deontay WilderI zachowaj pas wagi ciężkiej World Boxing Council. Z tym obrazem wciąż świeżym i mrożącym krew w żyłach, charyzmatycznym „Król Cyganów” Powróci do bitwy na jego twarzy Dillian Białytymczasowego króla, w przypadku, który odbędzie się przed 94 000 widzów na stadionie Wembley i że TECHNOLOGIA ESPN KNOCOUT Będzie dostarczany bezpośrednio subskrybentom gwiazda + i przez ESPN2 dla całej Ameryki Łacińskiej.

Prywatna ścieżka będzie ścieżką, którą daje nam zespół TECHNOLOGIA ESPN KNOCOUT kierowany przez Renato BermudezI Salvador „Chava” RodriguezI Mariel Espinosa Sędzia międzynarodowy Fernando Barbosaprzez cały tydzień, w tym specjalny piątek i wielka walka w sobotę 23. z legendarnej Wembley Arena.

Odcinek zamienił się w beczkę prochu strzelniczego, środowisko, które obiecuje poruszyć zmysły i walkę o siłę do siły, która z pewnością sprawi, że ekran zadrży. TECHNOLOGIA ESPN KNOCOUT do gwiazda +. Wszyscy są zaproszeni!

Więcej informacji na ESPN.com

——————————————––


zatrudnienie TECHNOLOGIA ESPN KNOCOUT: Best Fighting Series w Ameryce Łacińskiej, segment, w którym ESPN dzieli się swoją pasją z fanami boksu i mieszanych sztuk walki z subskrybentami Star+. Tydzień po tygodniu, prezentacja najlepszych na świecie kart bokserskich na żywo i najważniejszych wydarzeń ze świata mieszanych sztuk walki.
Cotygodniowy program jest nadawany w całej Ameryce Łacińskiej z wywiadami, analizami, ekskluzywnymi materiałami, zapowiedziami i nie tylko pod czujnym okiem ESPN i znanych specjalistów.

W rozmowach w mediach społecznościowych ESPNKnockOut wyróżnia się ekskluzywną zawartością i cotygodniowymi wiadomościami od bojowników.

——————————————––

O Gwiazdce +

Gwiazdka + to usługa pływ Jest to ogólna rozrywka i sport, która została uruchomiona 31 sierpnia 2021 r. w Ameryce Łacińskiej i jest komplementarna, ale niezależna od usługi Disney+ w tym regionie. W serwisie odbywają się ekskluzywne premiery seriali i filmów rozrywkowych ze studia The Walt Disney Company, w tym Disney Television Studios, FX, 20th Century Studios, Star Original Productions, National Geographic Original Productions i nie tylko. Oprócz usługi transmisji sportowych na żywo ESPN, najbardziej szanowana i ceniona marka regionu dla fanów sportu. Od dramatu przez komedię (w tym wszystkie sezony The Simpsons) po thriller dla dorosłych, Star+ oferuje również ekskluzywne, oryginalne programy marki Star dla ogólnej rozrywki, a także szereg oryginalnych produkcji regionalnych z Ameryki Łacińskiej.
odwiedzony www.starplus.pl Dowiedz się więcej o Usłudze i Combo+, konkurencyjnej, wieczystej ofercie komercyjnej, która umożliwia subskrypcję niezależnych od siebie platform Star+ i Disney+, za jedną atrakcyjną cenę, która zapewnia dostęp do najszerszej oferty w zakresie strumieniowania z rozrywką dla wszystkich grup wiekowych.

zmienny
Przekazano informacje dotyczące Argentyny, Boliwii, Chile, Kolumbii, Ekwadoru, Paragwaju, Peru, Urugwaju i Wenezueli.

ESPN Naciśnij, aby połączyć
Waltera Neapolu, [email protected]
Twitter: @guiaESPN

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.