Futurystyczny most w Polsce, który łączy nieznajomych z różnych miast

Czy słyszałeś o wielowymiarowych mostach? Coś podobnego próbowali stworzyć naukowcy, którzy w Polsce zaprojektowali również wirtualny most łączący dwie osoby w różnych częściach świata.

Podobnie jak w filmie science-fiction, naukowcom w Polsce udało się zbudować prawdziwe obiekty o nazwie wylotZnajduje się obok dworca kolejowego w Wilnie i centralnego placu Lublina w kraju europejskim, projekt inspirowany symbolem science fiction, który pozwala podróżować i doświadczać rzeczywistości z różnych miejsc.

Na pierwszy rzut oka wygląda jak okrągłe drzwi lub element bardzo kreatywnej dekoracji, choć w środku widać duży ekran i kamery, pozwala to na przesyłanie obrazu na żywo między dwoma polskimi miastami za pośrednictwem połączenia internetowego.

„The wylot Od początku był to imponujący projekt. Od początkowego pomysłu na stworzenie interaktywnego mostu łączącego miasta, Adas Meskenas, dyrektor LinkMenas fabrikas, powiedział, że było to złożone zadanie, które wymagało specyficznej wiedzy i technologii.

„Od modelowania i projektowania 3D po opracowywanie treści cyfrowych i wyzwania logistyczne, taki projekt wymaga dużego, wielofunkcyjnego zespołu”.

Ten wirtualny most, zaprezentowany po raz pierwszy 26 maja, ma być akceleratorem procesów społecznych i społecznych, które jednoczą ludzi z różnych kultur i zachęcają ich do ponownego przemyślenia, co to znaczy być zjednoczonym.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *