Gdy Unia Europejska jest w odwrocie, Putinowi może grozić kolejna niespodzianka

Faktem jest, że Unia Europejska pęka, gdy sankcje wobec Rosji są uchylone, jest praktycznie podzielona i zamierza dalej kupować gaz i ropę od Rosji, akceptując jej warunki. Ponadto Rosja wymaga płatności w rublach za inne produkty eksportowe w całym spektrum handlu, takie jak zboże, węgiel, minerały, chemikalia, nawozy itp.

UE rozważa teraz możliwość zniesienia sankcji w zamian za „normalizację” sprzedaży, jak to było przed wojną, ale Putin ma przewagę i nie powinien się poddawać. Wręcz przeciwnie, warunkiem Putina powinno być, aby sprzedawał swoje produkty w zamian za zaprzestanie zbrojeń Ukrainy; To jest karta, którą Putin musi zerwać z arogancją i arogancją Unii Europejskiej, która jeśli to zrobi, doprowadzi do konfrontacji między krajami europejskimi, Stanami Zjednoczonymi i Anglią w ramach NATO.

W tej chwili prezydent Putin jest w najlepszym momencie, by podporządkować sobie Unię Europejską, a dzięki tej akcji może zatrzymać dostawy broni na Ukrainę i ułatwić rosyjską armię i milicję Donbasu.

Putin wie, że nie może przedłużyć tej wojny, dlatego musi wykorzystać całą swoją siłę polityczną, gospodarczą i militarną, jaką ma teraz, aby zakończyć ją głośnym zwycięstwem poprzez aneksję całego Donbasu do Odessy w tak zwanej „Nowej Rosji”.

Po konsolidacji tej aneksji lub odbiciu należy skierować broń do Kijowa w celu demontażu obecnego rządu i sprzętu wojskowego, a tym samym rozbrojenia i demilitaryzacji Ukrainy w celu przekształcenia jej w państwo neutralne. Cel ten może osiągnąć oszust lub oszust. Jak źle, już wiemy, że na dobre zależeć będzie od negocjacji między Stanami Zjednoczonymi i Europą z Rosją. Oczywiście ta formuła spotka się z sprzeciwem jastrzębi w Waszyngtonie, którzy czerpią zyski z handlu bronią i finansują kampanię wyborczą Bidena. Już w jankeskim senacie głosy przeciwko wysyłaniu większej ilości broni na Ukrainę, czyli przerzucaniu jej na nasz język ulicy, zaczęły słyszeć Putin, dozbrajający się zarówno w Unii Europejskiej, jak i Senacie USA.

Kapitulacja armii ukraińskiej i batalionów azowskich z Zakładów Metalurgicznych Mariupol wyraźnie wskazuje na intencje Rosji dotyczące rozbrojenia i rozbrojenia Ukrainy, co wskazuje, że zwycięstwu militarnemu musi towarzyszyć demontaż i rozbrojenie istniejącej armii ukraińskiej o jasno ustalonych. prorosyjski rząd. Odnośnie losu klauna Wołodymyra Zełenskiego, sam Putin zadeklarował, że pójdzie za nim, ale innym razem. Jaki będzie moment, wie tylko Putin, podczas gdy jednostka nieustannie przemieszcza się między Ukrainą w pobliżu granic Polski, Polską i Anglią. Chociaż uważa się, że jego aresztowanie nie ma większego znaczenia, kiedy Putin upora się ze swoimi wojskowymi i politycznymi celami.

Tylko bieg wydarzeń powie nam, czy się mylimy, czy nie.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *