Gimena Gómez opowiada nam o wzmocnieniu pozycji za pomocą „tańca na rurze”

Aktorka Jimena Gomez pobierała lekcje aktorstwa w Boca del Rio w Veracruz. Przez lata zdobywała karierę w serialach i filmach, takich jak „Każdy ma kogoś oprócz mnie”, „Fake Identity” i „Mozart in the Woods”. Wkrótce będzie częścią łacińskiej wersji Misfit and Pole Dance, przełamującej tabu kasetę z własnymi słowami.Jimena Gomez.


© Dzięki uprzejmości.
Jimena Gomez.

© Dostarczone przez WHO


Gimena musiała dostosować się do nowej normy, aby móc kontynuować projekty, które miała u drzwi, jednak uważa, że ​​udało jej się z powodzeniem sparować nowe środki, których wymaga pandemia. Powiedział: „Na początku było to bardzo trudne, ponieważ musiałem nosić maskę, cały sprzęt, czułem się dziwnie, a PCR, który robiliśmy stale, na początku wszystko było bardzo niewygodne, ale w końcu dostosowałem się”. Chociaż dla Gimeny było to skomplikowane, zadowolenie z przesłania, że ​​Pole Dance zmotywuje ją do zainspirowania kobiet, które doświadczają molestowania lub wykorzystywania. „Prawda jest taka, że ​​taniec na rurze to nie taniec na rurze, to czynność, dzięki której bohaterka odnajduje swoją pasję i sposób radzenia sobie z rozwodem, to historia młodej matki, dziewczyny, która wyszła za mąż” – powiedział Jimena. kolega ze szkoły, kiedy zrywa. Zajmuję się tym od sześciu lat, ale to nie jest nic ”.

© Dostarczone przez WHO


Aktorka dodatkowo dała do zrozumienia, że ​​nie boi się krytyki, z jaką spotka się film, ponieważ jest wykonany z całkowicie feministycznej perspektywy. „Myślę, że pomoże to tylko przełamać zakazy, które wciąż istnieją w odniesieniu do tej działalności, w końcu to, czego należy szukać, to zjednoczenie i nie powinniśmy dzielić się na płeć ani na płeć, a„ dziel i rządź ”należy zmienić, aby „Zjednoczcie się, a wygracie” – wyjaśnił, że nie powinniśmy się nawzajem bronić, potrzebujemy się nawzajem, a ideałem jest to, że mamy udział. W tym roku ukaże się również Misfit, film nakręcony w Ekwadorze , łacińska wersja filmu zrealizowanego już w Holandii, Niemczech i Polsce.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *