Gimena Gómez opowiada nam o wzmocnieniu pozycji za pomocą „tańca na rurze”

Aktorka Jimena Gomez pobierała lekcje aktorstwa w Boca del Rio w Veracruz. Przez lata zdobywała karierę w serialach i filmach, takich jak „Każdy ma kogoś oprócz mnie”, „Fake Identity” i „Mozart in the Woods”. Wkrótce będzie częścią łacińskiej wersji Misfit and Pole Dance, przełamującej tabu kasetę z własnymi słowami.Jimena Gomez.


© Dzięki uprzejmości.
Jimena Gomez.

© Dostarczone przez WHO


Gimena musiała dostosować się do nowej normy, aby móc kontynuować projekty, które miała u drzwi, jednak uważa, że ​​udało jej się z powodzeniem sparować nowe środki, których wymaga pandemia. Powiedział: „Na początku było to bardzo trudne, ponieważ musiałem nosić maskę, cały sprzęt, czułem się dziwnie, a PCR, który robiliśmy stale, na początku wszystko było bardzo niewygodne, ale w końcu dostosowałem się”. Chociaż dla Gimeny było to skomplikowane, zadowolenie z przesłania, że ​​Pole Dance zmotywuje ją do zainspirowania kobiet, które doświadczają molestowania lub wykorzystywania. „Prawda jest taka, że ​​taniec na rurze to nie taniec na rurze, to czynność, dzięki której bohaterka odnajduje swoją pasję i sposób radzenia sobie z rozwodem, to historia młodej matki, dziewczyny, która wyszła za mąż” – powiedział Jimena. kolega ze szkoły, kiedy zrywa. Zajmuję się tym od sześciu lat, ale to nie jest nic ”.

© Dostarczone przez WHO


Aktorka dodatkowo dała do zrozumienia, że ​​nie boi się krytyki, z jaką spotka się film, ponieważ jest wykonany z całkowicie feministycznej perspektywy. „Myślę, że pomoże to tylko przełamać zakazy, które wciąż istnieją w odniesieniu do tej działalności, w końcu to, czego należy szukać, to zjednoczenie i nie powinniśmy dzielić się na płeć ani na płeć, a„ dziel i rządź ”należy zmienić, aby „Zjednoczcie się, a wygracie” – wyjaśnił, że nie powinniśmy się nawzajem bronić, potrzebujemy się nawzajem, a ideałem jest to, że mamy udział. W tym roku ukaże się również Misfit, film nakręcony w Ekwadorze , łacińska wersja filmu zrealizowanego już w Holandii, Niemczech i Polsce.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *