Global Pictures i Amblin Entertainment ogłaszają specjalne rozszerzenie zwiastuna „Jurassic World: Domination”

Wyreżyserowane przez Trevorrowa 2015 świat jurajskito było okrutne 1,67 miliarda dolarów na całym świecie i jest szóstym najbardziej dochodowym filmem w historii kina. Jurajski 25-letnia franczyzaDziesiąty Rocznica w 2018 roku, osiągnięta ponad 5 miliardów dolarów W kasach na całym świecie.

Jurassic World: Dominium Otwiera się w kinach 10 czerwca 2022.

IMAX® Ekskluzywny pozwala fanom oglądać największy i najodważniejszy rozdział w Jurajski Serial jest zdecydowanie największym ekranem i to w najbardziej ekscytujący sposób. „W ramach naszego celebrowania tego lata, jakim jest powitanie widzów w kinach, nie mogliśmy wymyślić bardziej doskonałego sposobu, by powiedzieć „dziękuję” setkom milionów ludzi. Jurajski i Szybki Fani z całego świata Jim OOdpowiada za lokalną teatralną dystrybucję międzynarodowych obrazów. „To moje pierwsze spojrzenie Jurassic World: Dominium To, co Colin i jego zespół zebrali, nie przypomina niczego, co widzieliście wcześniej. Co więcej, po prostu nie ma lepszego miejsca, aby doświadczyć obu. specjalizacja podgląd i F9 Z ogromnego IMAX® Ekran. To naprawdę najlepsze doświadczenie dla miłośników kina”.

Pięciominutowy prywatny podgląd Jurassic World: Dominiumwidzowie będą mogli doświadczyć tego na pełnym ekranie IMAX 1:90:1® Aspect Ratio, zawiera wprowadzenie do narracji filmu i ma miejsce 65 milionów lat temu, w okresie kredowym, kiedy dinozaury wędrowały po całej Ziemi. Urzekające i ekscytujące sceny, w których pojawia się Oscar® zwycięzca Michael Giacchino To kultowe odkrycie ujawnia, jak wyglądała Ziemia na długo przed istnieniem człowieka i opowiada historię pochodzenia DNA dinozaurów, które po raz pierwszy zostało przekazane przez mitycznego komara. Zapowiedź zawiera siedem nowych rodzajów dinozaurów, stworzonych przez legendarnego Industrial Light & Magic, których nigdy wcześniej nie widziano. Jurajski film przed. Ale zapowiedź na tym się nie kończy i nosi pewne realne znaki. Jurajski Niespodzianki z dinozaurami, które później wędrowały po ziemi i które są zdecydowanie mniejsze niż twoje dinozaury.

„Od dziecka chciałem zobaczyć dinozaury w ich naturalnym środowisku” – powiedział reżyser. Colin Trevorrow On mówi. „Może zajęło to kilka dziesięcioleci, ale z niewielką pomocą ILM, Universal i Amblin w końcu się udało. Ta zapowiedź to tylko spojrzenie na film, który nakręciliśmy. To epicka celebracja tego wszystkiego”. Steven Spielberg i Michaela Crichtona i nie mogę się doczekać, aby podzielić się tym ze światem następnego lata”.

Podgląd będzie dostępny w IMAX® Oferuje F9 W ponad 40 krajach i regionach, w tym Argentynai Australiai Austriai Belgiai Brazyliai Bułgariai Kanadai Ameryka środkowai Chilei Kolumbiai Chorwacjai Republika Czeskai Daniai Ekwadori Finlandiai Francjai Niemcyi Węgryi Indonezjai Indiei Izraeli Włochyi Japoniai Malezjai Meksyki Mongoliai Nowa Zelandiai Norwegiai Polskai RumuniaSerbia Afryka Południowai Hiszpaniai Szwecjai szwajcarskii Tajwani Tajlandiai Trynidadi Zjednoczone Królestwoi Ukrainai Stany Zjednoczone Ameryki i Wietnam. (w krajach, w których F9 otwarte przed 25 czerwcaZapowiedzi będą dostępne w dniu otwarcia w IMAX® oferowanych na tych rynkach).

„Ta sekwencja została stworzona, aby można ją było zobaczyć na największym możliwym ekranie” – mówi Trevorrow. „Na szczęście powróciły kina IMAX, a na całym świecie wracamy do kin, ponieważ filmy zbliżają nas do siebie”. „Myślę, że teraz potrzebujemy tego wspólnego doświadczenia… może więcej niż mamy”.

Fani wracają również do kin na premierę F9 Na 25 czerwcaTen rozszerzony prywatny podgląd jest przypomnieniem potęgi i piękna dużego ekranu oraz radości z dzielenia się nim z innymi. „W IMAX tęsknimy za widzami tak samo, jak za oglądaniem filmów w naszych kinach, a to idealny prezent powitalny dla każdego, kto kocha filmy” – powiedział. Megan Culligan, szef IMAX® zabawa. „Zawsze jesteśmy podekscytowani możliwością pokazywania najbardziej niesamowitych filmów na najbardziej niesamowitych ekranach świata i pomagania w tworzeniu chwil i wspomnień dla widzów, które przetrwają całe życie. Jesteśmy dumni, że dołączamy do Universal, Amblin i Jurajski naukowy i F9 Filmowcy w dostarczaniu tego niezapomnianego i bezprecedensowego doświadczenia kinowego.”

Bilety IMAX® Oferuje F9 Dostępne teraz na Fandango.com, dzięki czemu fani mogą kupić bilety i mieć pewność, że jako pierwsi zobaczą tę rozszerzoną i ekskluzywną prywatną wersję zapoznawczą. Podgląd będzie dostępny w IMAX® tylko witryny.

i świat jurajski Doświadczenie nie ogranicza się tylko do teatrów. Dziś długo oczekiwany Jurassic World VelociCoaster został oficjalnie otwarty w Universal Orlando Resort, ożywiając Floryda Najszybsza i najdłuższa strzelanka kolejka górska i jedna z najpotężniejszych kolejek górskich w historii. Stworzony i zaprojektowany przez wielokrotnie nagradzany zespół Universal Creative we współpracy z uznanymi filmowcami z Universal Pictures i Amblin Entertainment, ten nowy gatunek rollercoastera łączy w sobie nowe świat jurajski Historia z niesamowitymi manewrami na kolejce górskiej. Oryginalna ekipa filmowa: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard i BD Wong – powtórzą swoje role jako Owen Gradyi Claire Dering Dr. Henryk Wu W ekscytującej nowej atrakcji, która wysyła gości na ekstremalną przygodę, gdy szybują ponad 150 stóp w powietrzu, z prędkością do 70 mil na godzinę w zaledwie 2,4 sekundy i dalej na torze Raptors i dalej z Blue, Charlie, Delta i Echo. .

W Universal Studios Hollywood, Jurassic World – The Ride stawia gości twarzą w twarz z ultrarealistycznym Tyrannosaurusem Rexem, który stawia swoje roszczenia do końca trasy w zaciekłej bitwie ze swoim największym rywalem, Tyrannosaurusem Rexem. Rozciągający się na prawie 55 stóp od głowy do ogona i mający ponad 22 stopy wysokości, w pełni przegubowy Indominus zapewnia intensywny nowy dreszczyk i emocje już dynamicznej jazdy.

świat jurajski Universal nadal jest popularną marką dinozaurów, a dzięki nowym wydaniom planowanym co tydzień w tym miesiącu, Universal pokazuje niesamowitą moc tej popularnej serii. Ulubiony moment fanów, sezon 3 Jurassic World: kredowy obóz – Z Universal Pictures, DreamWorks Animation, Amblin Entertainment – teraz przesyłane strumieniowo na Netflix. Nowe figurki akcji firmy Mattel, LEGO i innych partnerów zajmujących się zabawkami, kolekcjonowaniem, odzieżą i obuwiem pojawią się w sprzedaży detalicznej w czerwcu i przez całe lato, a także nowe tytuły ujawnione przez partnera wydawców Insight Editions. Fani mogą również zanurzyć się w witrynach inspirowanych przez świat jurajski z Dallas-Fort Worth, Teksas, Otwarcie Jurassic World: La feria Na 18 czerwca. Goście mogą pobrać plik świat jurajski żyje Gra mobilna Ludia do aktywacji na miejscu związana z wystawą.

O IMAX®
Jako innowator w dziedzinie technologii rozrywkowej, IMAX łączy zastrzeżone oprogramowanie, architekturę i sprzęt, aby tworzyć doświadczenia, które przeniosą Cię poza granice fotela do świata, którego nigdy wcześniej nie wyobrażałeś. Wiodący filmowcy i studia filmowe wykorzystują kina IMAX do łączenia się z widzami w niezwykły sposób, dzięki czemu sieć IMAX jest jedną z największych i odnoszących największe sukcesy platform dystrybucji filmów na całym świecie.

IMAX znajduje się w Nowy Jorki toronto i Anioły, z dodatkowymi biurami w Londyni Dublini Jak na przykład, a nieść. Na dzień 31 marca 2021 r. w 84 krajach i terytoriach działały 1652 systemy kin IMAX (1567 centrów handlowych, 12 centrów handlowych, 73 sklepy). Akcje IMAX China Holding, Inc. Sp. z o.o. Ltd., spółka zależna IMAX Corporation, jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Hongkongu pod symbolem „HK.1970”.

IMAX®, IMAX® Szczyt, IMAX I® 3D, IMAX® Kopuła 3D, wypróbuj w IMAX®i IMAX Doświadczenie®i co lub co? IMAX Doświadczenie®i co lub co? IMAX Doświadczenie 3D®, IMAX DMR®DMR®, IMAX nXos® Filmy są idealne®, są znakami towarowymi i nazwami handlowymi Spółki lub jej podmiotów stowarzyszonych, które są zarejestrowane lub chronione na mocy prawa różnych jurysdykcji. Więcej informacji o firmie znajdziesz na www.imax.com. Możesz również skontaktować się z IMAX na Instagramie (https://www.instagram.com/imaxSerwis społecznościowy Facebookwww.facebook.com/imaxTwitter (www.twitter.com/imax) i youtube (www.youtube.com/imaxmovies).

O uniwersalnych zdjęciach
Universal Pictures, oddział Universal Studios.www.universalstudios.com). Universal Studios jest częścią NBCUniversal. NBCUniversal jest jedną z wiodących światowych firm rozrywkowych i medialnych zajmujących się rozwojem, produkcją i marketingiem rozrywki, wiadomości i informacji dla globalnej publiczności. NBCUniversal jest właścicielem i operatorem cennego portfolio sieci informacyjnych i rozrywkowych, lidera w branży filmowej, głównych produkcji telewizyjnych oraz wiodącego portfolio znanych na całym świecie stacji telewizyjnych i parków rozrywki. NBCUniversal jest spółką zależną Comcast Corporation.

ŹRÓDŁO Uniwersalne Zdjęcia

Powiązane linki

nbcuni.com

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *