Globo wprowadza swoje nowe produkty do Natpe Budapest

seryjny bagno oraz piąty sezon oryginalnego serialu Globoplay, pod presjąto zakłady grupy w wydarzeniu.

Aby umocnić swoją pozycję jako wieloplatformowego producenta treści, Globo prezentuje swoje flagowe wydania Natpe Budapest, wiodącemu światowemu forum biznesowemu dla producentów treści, nabywców i dystrybutorów w Europie Wschodniej.

Dzięki różnym gatunkom i formatom Globo oferuje motywy, które przemawiają do odbiorców o różnych celach, z szeregiem strategicznych rozwiązań biznesowych. Wśród głównych zakładów na rynek Europy Wschodniej są seriale telewizyjne Pantanal, żyjesz tylko dwa razy s więcej niż tylko iluzja, Oryginalna seria Globoplay Pod presją 5, Bezduszny 2, Aruany 2 i udana franczyza tajne fakty.

„Są to produkty, które pokazują naszą różnorodność w globalnym opowiadaniu historii, o dużej sile zaangażowania odbiorców na całym świecie. Ponadto są to produkcje, które oddają techniczną jakość Globo i pokazują naszą konkurencyjność na rynku audiowizualnym” – mówi Isadora Filpi Dyrektor Sprzedaży w Globo .

Rynek wschodnioeuropejski jest dla Globo strategicznym, z bogatą historią ponad 250 sprzedaży w regionie. Globo jest obecne na rynku polskim i węgierskim w liczbie ponad 50.

Główny zakład na przyciągnięcie europejskiej publiczności, bagno Obecnie jest liderem widowni w brazylijskiej telewizji. Dociera do 35,8 miliona osób dziennie, dociera do wszystkich odbiorców i ma 30% wzrost oglądalności w porównaniu do poprzedniej telewizji w tym okresie. Fabuła, klasyczna epopeja familijna, która trafia do kraju już od 30 lat, napisana przez Benedito Ruy Barbosę, została zaktualizowana w nowym wydaniu, napisanym przez jego wnuka Bruno Luperiego i nadal przemawia do publiczności.

dla tej części, pod presją Jego piąty sezon miał swoją premierę w Brazylii wyłącznie na Globoplay, platformie nadawczej Globo, 2 czerwca i osiągnął drugie miejsce wśród najczęściej oglądanych seriali na platformie, między 2 a 20 czerwca. Napisany przez Lucasa Paraiso i wyreżyserowany przez Andrew Waddingtona, nowa fabuła podąża za sukcesem poprzednich odcinków, które już podbiły publiczność w ponad 60 krajach, takich jak Włochy, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Katar, Egipt, Ekwador i innych. inni.

Natpe Budapest to także premiera drugiego sezonu bezduszny Na rynku międzynarodowym Original Globoplay Supernatural Thriller.

Żyjemy tylko dwa razy s Więcej niż tylko złudzenie Wyemitowano go między 2021 a 2022 rokiem na antenie TV Globo. Drugi sezon Aruna Premiera odbyła się w Globoplay w 2021 roku i jest bezduszny w 2022 roku.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.