Główna seria na tydzień 11 października

  • Koreański thriller „My Name” i remake „Wiem, co zrobiłeś zeszłego lata” są wśród naszych zakładów na Netflix, Filmin i Prime Video

Oprócz poznawania świata rdzennych Amerykanów poprzez „Reserved Dogs”, w tym tygodniu możemy odkryć nową obietnicę koreańskiego serialu („My Name”) lub „reboot” serii „I Know What You Did Last Summer”. Poniżej nasze zakłady są kompletne.

1. ‘Kangaroo Club (T2)’, po nostalgii

Popularny w USA w latach 90. „The Baby-Sitters Club” był w zeszłym roku inspirującym motywem „reboot” z odpowiednią dozą nostalgii i wyraźnym wysiłkiem, aby wprowadzić tę serię do naszej teraźniejszości. Łucja Anelo Jeden z producentów nagrodzonego Emmy filmu Hacks, był producentem i wyreżyserował go. W przyszłym tygodniu Young Friends ponownie otworzyli biznes opieki nad dziećmi (z nowymi nabytkami Mallory Pike i Jesse Ramsay) na drugi sezon. Netflix, poniedziałek, jedenasty.

2. ‘Klangor”, ojciec polskiej odwagi

Być może bardziej zbliżony do „Zaginionych” lub „Kwestii krwi” niż fantazji o zemście z Liamem Neesonem, ten polski serial opowiada o zdesperowanym ojcu (Arcadius Jacobek), a dokładniej więziennym psychiatrze, w poszukiwaniu swojej zaginionej nastoletniej córki. kto oczywiście nie. Policja usilnie stara się ją znaleźć. Wyreżyserowany przez Łukasza Kosmickiego, autora The Coldest Game, zimnowojennego dramatu szachowego z Billem Pullmanem, który ktoś tutaj musi pokazać. Dwa filmy, wtorek 12.

3. ‘Mam na imię, wszystkie oczy skierowane są na Koreę

Po sukcesie „The Squid Game” pojawiają się nowe oczekiwania co do popularności najpopularniejszego koreańskiego serialu na Netflix w tym sezonie. Nadchodzi piątek „My name”, wyreżyserowany przez Kim Jin-min, który już podpisał kontrakt z „Extracurricular” na platformę. Popularny Han Soo Hee To Yoon Ji-Woo, młoda kobieta, która pod kierunkiem szefa mafii infiltruje policję, by pomścić morderstwo swojego ojca. Zgadza się: kolejny thriller o zemście w najlepszym południowokoreańskim stylu. Netflix, piątek, XV.

4. ‘Wiem, co robiłeś zeszłego lata, nowe pokolenie

„Zawsze będę wiedział, co zrobiłeś zeszłego lata” to tytuł kontynuacji przeboju z 1997 r. I nie był to tytuł mylący: seria odmawia śmierci i zostaje wznowiona jako seria ośmiu odcinków. “Oferta” Sarah Goodman Próbuje zmienić formułę, dodając znajomą złożoność do prymitywnej fabuły (odpowiednik Jennifer Love Hewitt mającej siostrę bliźniaczkę) i prowadząc bardziej nowoczesną politykę seksualną. Prime Video, od piątku 15.

5. „Ty (T3)”, najbardziej uwodzicielski psychopata

Powiązane wiadomości

Istnieją poważne wątpliwości, czy „powinno się” dodawać kolejne sezony, ale nikt nie jest naprawdę zgorzkniały po kolejnych dziesięciu godzinach Ben Badgley Jak Psycho, który nie powinien uwielbiać, ale uwielbiać. A także miłe zwroty, które są nie mniejsze niż to Wiktoria Pedretti Jak twoje ostatnie buty. Ale „ty” nie byłby „ty” bez nowej dziewczyny, na punkcie której Joe mógłby popaść w obsesję: tym razem wybrańcem jest jego nowa sąsiadka (Michaela McManus, Lindsey z „One Tree Hill”) na idyllicznym przedmieściu. Netflix, piątek, XV.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *