Google Pay: Oszczędzaj i płać

Google Pay: Oszczędzaj i płać

Google Pay to prosty, bezpieczny i bezproblemowy sposób płacenia i oszczędzania, dający przydatne sposoby na lepsze wykorzystanie pieniędzy:

– Płać w swoich ulubionych miejscach

– Wysyłaj i odbieraj pieniądze natychmiast

– Zarabiaj nagrody za codzienne płatności

– Odkryj oferty ze swoich ulubionych miejsc

– Zrozum swoje wydatki

📱Dokonuj płatności szybko i łatwo

Wysyłaj i odbieraj pieniądze

+ Łatwo bezpiecznie przesyłaj pieniądze znajomym i rodzinie

+ Utwórz grupę, aby wysyłać i odbierać pieniądze na takie rzeczy, jak loty, obiady, rachunki, czynsz i inne. Google Pay pomoże Ci dowiedzieć się, kto jest co winien.

+ Błyskawiczny i bezpłatny przelew z saldem Google Pay. Nie ma żadnych opłat, jeśli używasz połączonego konta bankowego do wypłaty środków.

Twoje dopłaty pozostają w grupie

+ Gdy wyślesz płatność za pomocą Google Pay, pozostanie ona między Tobą a Twoimi znajomymi. Zobaczą to tylko osoby zaangażowane w transakcję.

Płatność bezdotykowa

+ Płać telefonem wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe. Po prostu otwórz, przytrzymaj przed czytnikiem i idź.

Połącz się ze swoimi ulubionymi firmami i odkryj nowe firmy

+ Zobacz, które firmy korzystały z Google Pay po otwarciu aplikacji. Uzyskaj szybki dostęp do swoich transakcji i aktywuj oferty.

Sklep internetowy

+ Korzystaj z Google Pay, aby szybko i bezpiecznie odprawić się podczas zakupów w witrynach i aplikacjach.

💵 Oszczędzaj pieniądze

Bardziej satysfakcjonująca metoda zakupów

+ Uzyskaj zwrot pieniędzy za takie rzeczy, jak płacenie znajomym. Wszelkie otrzymane pieniądze trafią bezpośrednio na Twoje saldo Google Pay, dzięki czemu możesz od razu z nich skorzystać.

Zabierz swoje nagrody jeszcze dalej

+ Aktywuj oferty i uzyskaj zwrot gotówki, aby je wykorzystać – niezależnie od tego, czy używasz Google Pay, czy plastikowej karty. Jeszcze lepiej: zdobądź podwójne nagrody, korzystając z karty kredytowej cashback.

Zobacz, jak wydajesz

Bądź na bieżąco ze swoimi wydatkami

+ Zobacz swoje łączne saldo i tygodniowe podsumowania ze wszystkich kwalifikujących się kont w jednym miejscu, dzięki czemu zawsze będziesz wiedział, co nadchodzi i dokładnie, co się wydarzy.

+ Zobacz ostatnie zakupy i nadchodzące płatności, aby zobaczyć, jak wydajesz.

Uzyskaj dostęp do wszystkich swoich transakcji za pomocą prostego wyszukiwania

+ Za Twoją zgodą możesz zobaczyć aktywność na połączonych kontach. Importuj rachunki z Gmaila i Zdjęć Google, a następnie po prostu wyszukaj dowolne z nich.

🛡️ Bezpieczniej z Google

Walidacja każdej płatności

+ Będziesz musiał użyć odcisku palca, wzoru, kodu PIN lub twarzy, aby zweryfikować swoją tożsamość za każdym razem, gdy otwierasz aplikację lub dokonujesz płatności – tylko Ty możesz płacić lub wysyłać pieniądze.

Dbaj o bezpieczeństwo swoich informacji

+ Wypróbuj bardziej spersonalizowane środowisko, aby zobaczyć najtrafniejsze oferty ze sklepów i uzyskać rekomendacje dotyczące sposobów oszczędzania. Włącz lub wyłącz w dowolnym momencie.

+ Zarządzaj personalizacją i innymi ustawieniami prywatności, takimi jak preferencje lokalizacji i synchronizacja kontaktów, z poziomu ustawień i kontroluj je.

Twoje karty są zaszyfrowane

+ Gdy płacisz bezgotówkowo telefonem z Androidem, Google Pay udostępnia firmie unikalny numer konta wirtualnego zamiast rzeczywistego numeru karty, dzięki czemu informacje o płatnościach pozostają bezpieczne.

Masz pytania? udaj się do https://support.google.com/googlepay

* Płatności są przetwarzane przez Google Payment Corp. , licencjonowana firma przekazująca pieniądze (NMLS ID: 911607). Licencjonowana jako agencja przekazów pieniężnych przez Departament Usług Finansowych Stanu Nowy Jork oraz przekaz pieniężny czekiem, przekazem pieniężnym lub przekazem pieniężnym przez Departament Usług Bankowych i Papierów Wartościowych stanu Pensylwania. Aby dowiedzieć się więcej o Google Payments, odwiedź Centrum pomocy Google Payments.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *