Gospodarka. Reig Jofre wzmacnia swoją międzynarodową strategię rozwoju, otwierając oddział w Polsce

Gospodarka.  Reig Jofre wzmacnia swoją międzynarodową strategię rozwoju, otwierając oddział w Polsce

Madryt, 20 lat (prasa europejska)

Reig Jofre wzmacnia swoją międzynarodową ekspansję, zakładając spółkę zależną w Polsce, której rynek farmaceutyczny jest wart prawie 9 000 mln euro, przy rocznym tempie wzrostu ponad 5%, ponieważ firma jest już obecna na podstawie umów dystrybucyjnych.

Konkretnie, spółka w Polsce będzie miała własny zespół ds. Marketingu i sprzedaży specjalizujący się w rynku farmaceutycznym – poinformowała we wtorek Krajowa Komisja Rynku Papierów Wartościowych (CNMV).

Nowa firma powstała z myślą o zaspokojeniu zapotrzebowania na wskazane produkty w leczeniu osteoporozy i bólu ortopedycznego oddziału Special Pharmacare oraz wprowadzenie linii produktów dermatologicznych i konsumenckich (kontrola wagi i energii, stres, sen i piękno).

W drugiej fazie, po zakończeniu procesu rejestracji, Reig Jofre rozszerzy swoją ofertę o szereg antybiotyków i zastrzyków do użytku szpitalnego z działu technologii farmaceutycznej.

Reig Jofre planuje odnotować pierwszą sprzedaż spółki zależnej w Polsce w drugim kwartale 2021 roku.

Ponadto firma spodziewa się stworzyć nowe miejsca pracy w krajach Europy Wschodniej, wzmacniając w ten sposób swoją globalną strategię wzrostu.

Firma podkreśliła ekspansję międzynarodową jako jeden ze strategicznych filarów wzrostu, ponieważ 55% wolumenu sprzedaży poza Hiszpanią jest generowane poprzez własną sieć sprzedaży w Europie i Azji Południowo-Wschodniej (Hiszpania, Francja, Portugalia, Belgia, Szwecja, Wielka Brytania , Singapur i wkrótce Polska) i sformalizuj umowy dystrybucyjne z ponad 130 partnerami biznesowymi w ponad 70 krajach.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *