Grey’s Anatomy nie jest najczęściej oglądanym dramatem medycznym, to ostatni program ABC

Gray’s Anatomy stał się jednym z najpopularniejszych seriali w historii, od czasu swojej premiery w 2005 roku i stał się trendem w fenomenalnej serii medycznej.

instynkt anatomia Obecnie ma 385 udanych odcinków na antenie i jest w produkcji od ponad dekady. Wiadomo jednak, że w ostatnich tygodniach został on zastąpiony kolejnym dramatem medycznym, który oszałamia publiczność i oczywiście ta fabuła jest nowsza niż Grey’s Anatomy.

Grey’s Anatomy nie jest najczęściej oglądanym dramatem medycznym, to nowy program ABC

To jest o dobry lekarz, serial z udziałem dr. Seana Murphy’ego (Freddy Highmore), Twój dostęp do platformy Netflix Podniósł nazwę tego programu do szczytu sławy, dzięki czemu jest oglądany częściej niż instynkt anatomia.

Pożegnanie sezonu 4 7 czerwca, w którym Claire, jedna z aktorek znajdujących się na liście ulubionych aktorek fikcji, która nagle opuściła dramat medyczny, traci go.

Chociaż transmisja była dostępna w Amazonka Sony Ameryka Łacińska, dobry lekarz Musiał też wykazać się w gigancie „N”. W ciągu zaledwie kilku miesięcy od premiery na platformie został uznany za jeden z najchętniej oglądanych seriali na świecie NetflixPrzekraczając serię gwiazd Ellen Pompeo.

Kraje, które zajmują pierwsze miejsce, to takie strony, jak Arabia Saudyjska, Oman, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Islandia, Polska, Pakistan i Malezja. Serialowi udało się w rekordowym czasie stać się jednym z najbardziej ulubionych dramatów medycznych, podkreślając przez cały czas występy swojej obsady.

Dobry Doktor został uznany za jeden z najchętniej oglądanych dramatów medycznych

rzucać dobry lekarz, który niedawno miał premierę 5 sezonu ponad miesiąc temu, z tym oczekiwanym startem, ujawniono nową fazę czekającą na ukochanego dr. Seana Murphy’ego. W najbliższy poniedziałek, 22 listopada, pojawi się na ekranach ABC Siódmy odcinek bieżącego sezonu nosi tytuł „Nieaktualne”.

W tej siódmej odsłonie programu dobry lekarz Przyniesie przerwę sezonową, aby powrócić w przyszłym roku 2022, z nowymi przygodami dla tych postaci.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *