Grupa LEGO rozpoczyna poszukiwania dzieci Dream Maker do linii LEGO DREAMZzz

Grupa LEGO rozpoczyna poszukiwania dzieci Dream Maker do linii LEGO DREAMZzz

Legosny Będzie to pierwszy temat kolekcji LEGO Group inspirowany sposobem, w jaki śnią dzieci, po przeprowadzeniu badań To dwoje z trojga dzieci Potwierdzamy to Śnienie pomaga im być bardziej kreatywnymi

Opowiada o przygodach szkolnych przyjaciół Mateo, Izzy, Coopera, Logana i Zoe, którzy dołączają do tajnej agencji i uczą się korzystać z mocy wyobraźni, by podróżować do świata snów.

Dzieci, które stają się twórcami snów użyjemy Kreatywność i wyobraźnia Twoich marzeń Aby zainspirować firmę

Legosny to pierwszy temat zestaw lego Zainspirowany sposobem, w jaki dzieci śnią, po badaniach, które wykazały, że dwoje na troje dzieci na całym świecie twierdzi, że śnienie pomaga im być bardziej kreatywnymi

Globalne wyszukiwanie, aby znaleźć zespół dzieci Stać się głównymi twórcami snów

Grupa LEGO rozpoczęła ogólnoświatowe poszukiwania zespołu dzieci Stać się mistrzami tworzenia snów i tym samym zmienić swoją wyobraźnię W rzeczywistości z LEGO® DREAMZzz™.

Badania te będą prowadzone w drodze konkursu dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat, Że będą musieli przesłać zdjęcie zestawu LEGO, który sami zbudowali wraz z rodzicami lub opiekunami, albo rysunek przedstawiający wymyślone przez nich stworzenie lub pojazd z wbudowanymi klockami.

Do stworzenia tego należy dołączyć krótki opis u jakichkolwiek dzieci Wyjaśnij nazwę snuJakie masz umiejętności i co oni lubią? On Okres rejestracji jest teraz otwarty do 20 czerwca 2023 r.

Wybrani uczestnicy pojadą do Danii, siedziby Grupy LEGO, aby spotkać się z projektantami i dyrektorami generalnymi grupy LEGO DREAMZz.. Ponadto poprowadzą tutaj interaktywne warsztaty, które pomogą w tworzeniu przyszłych treści LEGO® DREAMZzz™.

Dla Cerima Manovicia, dyrektora kreatywnego LEGO DREAMZzz Powołanie zespołu Chief Dream Makers to niesamowita okazja, aby podkreślić nieograniczoną twórczą moc dziecięcych marzeń.. Powodzenia dla wszystkich, którzy aplikują! „

Seria LEGO DREAMZzz jest już dostępna

Seria animacji Legosny mówi Przygody szkolnych przyjaciół Mateo, Izzy, Coopera, Logana i Zoe, którzy dołączają do tajnej agencji i uczą się wykorzystywać moc wyobraźni, by podróżować do świata snów. i pokonaj tyrańskiego Króla Koszmarów. Pierwszy odcinek został już opublikowany Kanał Lego na YouTube Dziewięć kolejnych będzie pojawiać się co tydzień. W sierpniu zostaną wydane pierwsze partie gier z tej serii oraz 10 kolejnych nowych rozdziałów. Ponadto serial LEGO® DREAMZzz™ można oglądać w serwisach Prime Video i Netflix.

Badanie Dreams Research 2023:

Dreams Research przeprowadzone przez Opinium Research na 23 000 dzieci w wieku 6-12 lat w USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii, Włoszech, Danii, Czechach, Polsce, Węgrzech, Czechach, Turcji, Rumunii, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Australia, Korea Południowa, Japonia, Chiny, Hongkong i Tajwan, Singapur, Malezja, Meksyk, Kanada, Brazylia, Belgia, Holandia, Szwecja i Portugalia.

Konkurs twórców Dream Boss

W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy wybranych krajów. Konkurs rozpoczyna się 20 maja i kończy 20 czerwca. Więcej informacji i wszystkie szczegóły konkursu znajdziesz na stronie LEGO.com/dreamzz, gdy konkurs zostanie otwarty 20 maja.

Misja Grupy LEGO

Misją Grupy LEGO jest inspirowanie i rozwijanie budowniczych jutra poprzez potęgę zabawy. Oparty na klockach LEGO system zabaw LEGO pozwala dzieciom i fanom budować i przebudowywać wszystko, co tylko sobie wyobrazą.

zestaw lego Założona w Billund (Dania) w 1932 roku przez Ole Kirka Kristiansena, jej nazwa pochodzi od dwóch duńskich słów LEg Godt, co oznacza „baw się dobrze”.. Dziś Grupa LEGO pozostaje firmą rodzinną z siedzibą w Billund. Jednak obecnie jej produkty sprzedawane są w ponad 130 krajach na całym świecie.

Może Ci się spodobać

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *