Gry Netflix na iOS należy pobierać pojedynczo z App Store

Zaledwie kilka dni temu Netflix ogłosił pojawienie się swojej platformy do gier na Androida. konkretny, Gry Netflix Dostęp do skróconego katalogu gier jest możliwy – na razie – w ramach subskrypcji serwisu seriali i filmów. Oznacza to, że nie trzeba płacić dodatkowych opłat. Użytkownicy iOS otrzymują tę funkcję również w krajach takich jak Hiszpania, Włochy i Polska. Firma planuje stopniowo stosować go do większej liczby osób, ale jak się okazało BloombergZ rozwiązaniem pozwalającym uniknąć naruszenia zasad App Store.

Wspomniane media twierdzą, że uzyskały informacje z kodu aplikacji Netflix dzięki programiście Steve’owi Moserowi, który odkrył, że w zasadzie Gry należy pobierać pojedynczo z App Store na iPhone’a lub iPada. Netflix potwierdził, że użytkownik może uzyskać dostęp do katalogu z samej usługi przesyłania strumieniowego, w nowej zakładce obok różnych kategorii seriali i filmów. Jednak po kliknięciu adresu aplikacja przekieruje go do App Store. Konieczne będzie nie tylko pobranie gry, jak gdyby była to jakakolwiek inna aplikacja.

Gracz będzie musiał również ręcznie zalogować się na swoje konto Netflix. po, Możesz uzyskać dostęp do gry z aplikacji Netflix Lub za pomocą skrótu, który zostanie wyświetlony na ekranie głównym.

Chociaż może się to wydawać wykonalnym rozwiązaniem dla Netflix, ponieważ w ten sposób Nie będę naruszać żadnych zasad App Store, dla konsumenta może to być Przetwarzanie szare komórki. Robienie tego samego za każdym razem, gdy użytkownik chce wypróbować gry Netflix i zalogować się ręcznie, wcale nie jest instynktowne. Z BloombergPonadto wątpią, czy Apple pozwoli Netflixowi wyświetlać kartę Gry z aplikacji.

Gry Netflix wykluczają Stadia

Na Androidzie gry Netflix działają podobnie. Gry są wyświetlane w sklepie Google Play, co pozwala na samodzielne pobranie i odtwarzanie po zalogowaniu się na aktywne konto Netflix. Firma oferuje również podgląd swojego katalogu gier w aplikacji do przesyłania strumieniowego i przekierowuje mnie do sklepu Google Play, aby go zainstalować.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.