Gry Netflix są teraz rzeczywistością, więc możesz grać na platformie z aplikacjami na Androida i iOS

Kilka miesięcy temu pojawiła się globalna plotka o Netflixie, cała branża technologiczna czekała na nową strategię związaną z grami, branżą, która generuje coraz większe przychody i użytkowników.

Chociaż Netflix jest platformą znaną z produkcji audiowizualnych i wiodącej pozycji na rynku streamingowym, mówili tylko o swoich serialach, filmach, dokumentach i dedykowanej sekcji dla dzieci, między innymi pokrewnymi tematami, ale teraz weszli na rynek gier.

Na całym świecie wprowadzono Netflix Games lub Netflix Games w języku hiszpańskim, aby nadal bawić użytkowników głównymi bohaterami w ich produkcji, ale tym razem w grach.

Od 2 listopada gry Netflix będą dostępne do pobrania w sklepie Google Play dla wszystkich użytkowników na urządzeniach z Androidem na całym świecie i tylko dla użytkowników Apple z Włoch, Hiszpanii i Polski.

Stopniowo Netflix będzie tworzyć szereg gier mobilnych dla wszystkich graczy na różnych poziomach gry.

Pamiętaj, że są to pliki Gry dostępne dla wszystkich członków:

– Dziwniejsze rzeczy: 1984
Stranger Things 3: Gra
– Wybuch karty
– huśtać się

„Chociaż niektóre gry mobilne mogą wymagać aktywnego połączenia internetowego, inne gry będą dostępne. Niedostępny dostępny. Dzięki temu Twoje długie podróże i czekanie w miejscach z niewielką ilością Wi-Fi będą bardziej znośne” – powiedział Mike Verdo, wiceprezes ds. rozwoju gier w Netflix.

Oto instrukcje, które należy wykonać, aby włączyć gry w swoim regionie i systemie operacyjnym na platformie:

– Gdy członkowie logują się do profilu Netflix:

ci, którzy mają Urządzenia z Androidem Zobaczą wiersz poświęcony grom i zakładkę gier, w której mogą wybrać dowolną grę do pobrania i zagrania.

Użytkownicy tabletów z Androidem / iPadów W interfejsie będą mieli rząd gier (ustalony na pozycji 6) lub rozwijaną listę kategorii, z której mogą wybrać dowolną z nich do pobrania i zagrania.

dla tej części, Użytkownicy iPhone’a Zobaczą rząd gier, w których będą mogli wybrać je do pobrania i zagrania.

Po pobraniu z Google App Store lub Apple Store gra pojawi się na ekranie głównym Twojego urządzenia oraz w aplikacji mobilnej Netflix.

Bezpieczeństwo jest ważne w tych procesach, dlatego Netflix ogłosił, że wszystkie gry będą wymagały potwierdzenia członkostwa w grze, aby uzyskać do nich dostęp.

„Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo najmłodszych dla rodziców, opiekunów i opiekunów korzystających z naszej platformy. Dlatego te gry nie są dostępne na profilach dzieci. Jeśli ustawisz PIN, aby uniemożliwić dzieciom korzystanie z profili dorosłych, nie będą one dostępne na profile dla dzieci” — powiedział Mike Verdo, wiceprezes ds. rozwoju gier w Netflix. Ten sam kod PIN będzie wymagany do zalogowania się do serwisu Netflix i grania na urządzeniu.

Czytaj

Umożliwiają Apple Pay dla Kolumbii, więc możesz z niego korzystać na iPhonie i Apple Watch
Epic Games wycofało Fortnite z Chin z powodu nowych przepisów systemu technologicznego Xi Jinping

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *