Gry Netflix trafiają na iOS na całym świecie

Tydzień po tym, jak otworzyli swoje gry dla wszystkich subskrybentów AndroidI Netflix Jest wydany dla urządzeń Jabłkoczyli dla Iphone i IPAD na całym świecie. Użytkownicy mogą teraz pobierać gry z Sklep z aplikacjami.

Od środy, 10 listopada, użytkownicy Cupertino zobaczą sekcję poświęconą aplikacjom Netflix iOS I iPada, gdzie mogą wybrać grę do pobrania. Ci, którzy mają IPAD Gry można również znaleźć na liście rozwijanej kategorii.

Należy zauważyć, że wbrew spekulacjom użytkownicy będą mogli uruchamiać gry z aplikacji Netflix I tak jak w Androidzie, możesz go otworzyć stamtąd lub bezpośrednio w pliku Iphone NS IPADMusisz uwierzytelnić swoje konto Netflix zanim będę mógł grać.

Gry są dostępne na iPhonie i iPadzie

Wyjściowy skład na mecze jest taki sam jak w Android. Istnieją dwa tytuły Stranger Things, Stranger Things 1984 i Stranger Things 3, które Netflix Testy w ramach subskrypcji rozpoczęły się w Polsce w sierpniu.

Pozostałe trzy gry to zwykłe gry o ogólnym znaczeniu: Shooting Hoops, Teeter Up i Card Blast.

Wcześniej dzisiaj wyszły na jaw szczegóły dotyczące kolejnego tytułu, który wkrótce pojawi się w bibliotece. Hextech Mayhem: A League of Legends Story, który pojawi się na Nintendo Switch i PC jeszcze w tym miesiącu, to pierwsza gra, która zostanie ogłoszona Netflix Po szerszej premierze gier w Android.

Netflix podnosi ceny w Meksyku

Czy jesteś fanem maratonów do seriali i filmów? NetflixW takim przypadku przygotuj portfel, ponieważ firma zajmująca się strumieniowaniem treści ogłosiła, że ​​podniesie ceny dwóch z trzech planów od poniedziałku 1 listopada.

Według platformy rozrywkowej wzrost usługi nie jest związany z podatkiem od wartości dodanej (VAT), którego podatki zatwierdził w ubiegłym roku Kongres, co oznacza wzrost ceny usługi dla jej abonentów.

Wyjaśnił rzecznik firmy Netflix O.

Ile teraz kosztują plany Netflix?

Wraz ze zmianą cen na platformie, nowe ceny Netflix W Meksyku według stanu na listopad 2021 r. wygląda to tak:
Plan podstawowy – 139 pesos (pozostałe)
Plan standardowy – 219 pesos (przed 196)
Plan premium – 299 pesos (przed 266)

„Cena podstawowego planu się nie zmieni, ponieważ chcemy nadal oferować różne opcje planu, od 139 pesos miesięcznie, aby ludzie mogli wybrać koszt, który najlepiej pasuje do ich budżetu” – dodał rzecznik. Netflix.

Należy zauważyć, że zmiana ceny będzie dotyczyć zarówno nowych abonentów, jak i użytkowników już zarejestrowanych na platformie.

Przeczytaj także: Jak zrobić WhatsApp Ring za pomocą MSN Messenger Buzz?

W każdy piątek otrzymujemy Hello Weekend, nasz biuletyn zawierający najnowsze informacje o gastronomii, podróżach, technologii, motoryzacji, modzie i urodzie. Subskrybuj tutaj: https://www.eluniversal.com.mx/mi-cuenta

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *