Gry wideo na Netflixie? Powiemy Ci, jak działają

Chociaż wybór Gry wideo w serwisie Netflix Dostępna teraz tylko dla użytkowników w Polsce, propozycja ma na celu dotarcie na cały świat.

Według Bloomberga, platforma serialowo-filmowa tym razem poszerzy swoją ofertę Postaw na świat gier wideo. Podobno od przyszłego roku popularna strona zapewni wszystkim użytkownikom dostęp do różnych gier bez konieczności płacenia więcej.

Koniecznie zobacz: Złe wieści! Netflix przestanie działać na tych telefonach i urządzeniach mobilnych

Do tej pory znane są informacje, że Sekcja gier wideo będzie znajdować się w tej samej aplikacji, Dostęp do niego można uzyskać tylko poprzez aktywną usługę i nie będzie to kosztować.

Z drugiej strony należy zauważyć, że ten ruch na platformie w jakiś sposób pomoże uzasadnić wzrost cen w ostatnich miesiącach, a także Dodatkową zaletą byłoby odróżnienie się od innych platform, takich jak Disney+, Prime Video czy HBO.

Dostępne w Polsce i na urządzenia z systemem Android

Na razie Waga jest dostępna tylko dla użytkowników mieszkających w Polsce A ci, którzy wchodzą przez bramę, Urządzenia z Androidem.

W tej chwili aplikacja udostępniła dwie gry wideo ze swojej popularnej serii Dziwne rzeczy, środek dobrze podjęty w tym kraju. W tej chwili jedyne dostępne gry to Stranger Things 1984 I Dziwne rzeczy 3.

ZOBACZ TAKŻE: Dzięki Netflixowi dowiaduje się, że jego żona była niewierna

Jak to działa?

Według informacji ujawnionych przez samą firmę, dostępne gry pojawią się w kanale każdego użytkownika. Osoby zainteresowane grą powinny kliknąć ikonę tytułu, aby uzyskać więcej informacji o grze lub ją pobrać. Jeśli chcesz go pobrać, Użytkownik zostanie przekierowany do Sklepu Google Play.

Nie przestawaj oglądać: sztuczka umożliwiająca oglądanie filmów Netflix z czatu WhatsApp

Po pobraniu, które będzie bezpłatne, użytkownik musi wejść do gry z tymi samymi danymi uwierzytelniającymi platformę. Z powyższego jasno wynika, że ​​tytuły, mimo że pobrane z oficjalnej strony platformy, aby w nie zagrać, muszą być wykonane z innego miejsca.

Więcej treści z platformy znajdziesz tutaj.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *