GuestReady wymienia Kasię Aubier jako Globalną Dyrektor Operacyjną – RRHH Press

Redakcja. GośćGotowyplatforma do zarządzania apartamentami turystycznymi krótkiego i średniego zamieszkania, ogłosiła powołanie Cassia Ober Jak nowy Globalny Menedżer OperacyjnyTo data, w której firma zamierza wzmocnić swój zespół zarządzający w związku z rozpoczęciem działalności w Hiszpanii.

Uber urodził się w Polsce 36 lat temu Licencjat z Transportu i Logistyki oraz Magister Biznesu Międzynarodowego z Uniwersytetu Gdańskiego.


Karierę zawodową rozpoczął w 2012 roku pracując dla Air Product, wiodącej na świecie amerykańskiej firmy zajmującej się gazami przemysłowymi, gdzie ugruntował swoje doświadczenie w zakresie koordynacji logistyki i transportu.

Po krótkim okresie pracy w mercedesUber rozpoczął swoją karierę w świecie startupów. Był kierownikiem ds. łańcucha dostaw na Europę, Bliski Wschód i Afrykę ruch wiatruJeden z wiodących europejskich startupów mikromobilności.

W 2020 roku poszedł do pracy w Stewartwiodąca platforma dostarczania B2B w Europie, gdzie została globalnym szefem operacji obsługi klienta.

W GuestReady będziesz odpowiedzialny za kierowanie globalnym zespołem operacyjnym, upewniając się, że działalność firmy jest dobrze skoordynowana i wydajna, a także za ulepszanie jej procedur. W tym celu w ciągu najbliższych trzech miesięcy przeprowadzi dziesięć dodatkowych rekrutacji.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.