Guilty Pleasures: 10 seriali i filmów do obejrzenia w serwisie Netflix

Wszyscy mamy trochę Winny zły, Rzeczy, które widzimy, słyszymy i cieszymy się, gdy nikt nie patrzy i chociaż sprawiają, że czujemy się bardzo dobrze, zaprzeczamy im, gdy jesteśmy publicznie, i czas dodać kilka nagłówków. Netflix Do listy.

Fran Lebowitz Powiedział w filmie dokumentalnym Wyobraź sobie, że to miasto (I jest jednym z najlepszych, jakie możesz zobaczyć NetflixNigdy nie powinniśmy czuć się winni za zabawę, wszyscy potrzebujemy rzeczy, którymi możemy się cieszyć, gdy wszystko nie idzie tak, jak tego chcemy (lub po prostu gdy potrzebujemy „mnie czasu”) i nie powinniśmy się wstydzić ani zawstydzać krzycząc Domy na dachach.

¿elita Czy to powieść dla dziewcząt? ¿Bridgerton Czy to jest zbyt tandetne? szabicie Dwuznaczność Jest kiepską kopią historii Agata Christie? Być może wszystko to jest prawdą, ale nie oznacza to, że nie możesz się tym cieszyć i że nie będziesz się w to angażować, mimo że cały Twój instynkt podpowiada Ci, że powinieneś poszukać czegoś bardziej skomplikowanego.

Netflix W swoim katalogu ma wszystkiego po trochu, od komedii romantycznych po niepokojące filmy, których nigdy nie powinieneś oglądać samemu (i mniej przy zgaszonych światłach), a wśród nich są wspaniałe historie, które sprawiają, że walczysz, poprawiasz nastrój, i zostaw dobry smak w ustach, nawet jeśli niewielu ludzi akceptuje, że ich kochają.

Winne przyjemności Netflix:

Kino:

Miłość i potwory

Jedna z najzabawniejszych premier 2021 roku. Mistrzostwa Dylan O’BrienAkcja filmu rozgrywa się 7 lat po globalnym kryzysie, który zmienił owady w potwory i zmusił ludzi do życia w podziemnych koloniach. W środku apokalipsy Joel decyduje się wyjechać na misję za granicę, aby spotkać swoją dziewczynę z liceum i spróbować ponownie ją podbić, co prowadzi go do odkrycia strasznego i cudownego nowego świata, nie wiedząc, czy kobieta, którą kocha, wciąż jest. Czuje to samo do niego.

Zawsze będzie

Nie wszystkie komedie romantyczne są dobre, nie ma co do tego wątpliwości, ale od czasu do czasu natrafiamy na perełki do obejrzenia. Zawsze będzie Jest jednym z nich i to nie tylko ze względu na swój wygląd Keanu Reeves. To historia profesjonalnego szefa kuchni, który spotyka się ze swoją najlepszą przyjaciółką z dzieciństwa (w której przez cały ten czas była zakochana), kiedy musi wrócić do domu, aby otworzyć nową restaurację.

Nikt nie śpi tej nocy w lesie

przerażenie Trochę komediaTen polski film zabiera nas na letni obóz, na którym dzieci są zmuszone żyć bez telefonów i odłączone od technologii, myśląc, że może im to wiele przynieść. Ich rodzice nie wiedzieli, kiedy zostali tam wysłani, to to, że będą musieli stawić czoła strasznym stworzeniom i sprawdzić swoje instynkty, aby przetrwać w lesie.

Tajemnica morderstwa

Ten film z Adam Sandler Opiera się (bardzo luźno) na okultystycznych dziełach Agata Christie. Historia zaczyna się od nowojorskiej policji, który przypadkowo zgodził się zabrać swoją żonę do Europy na wakacje, które obiecał jej na całe życie, ale podróż przybiera nieoczekiwany obrót, gdy angażują się w spisek morderstwa i obwinia się ich o zbrodnię. Powinni zrobić wszystko, co w ich mocy, aby udowodnić swoją niewinność, nie niszcząc przy tym miasta.

Serie:

Nastoletni łowcy nagród

Zabawne i lekceważące z odrobiną czarnego humoru. To historia dwóch nastoletnich sióstr, które prowadzą pozornie idylliczne i religijne życie, dopóki nie dostają pracy jako łowca nagród, co prowadzi je do spędzenia popołudnia na ściganiu przestępców i niszczeniu wszystkiego, czego próbowali ich nauczyć ich konserwatywni rodzice.

co jeśli

mistrzostwo Renee Zellweger, Ten serial jest trochę nieodpowiednim remake’iem filmu z lat 90. Historia stara się pokazać, jak jedna decyzja może mieć tragiczne konsekwencje, poprzez parę, która decyduje się przyjąć ofertę od tajemniczej kobiety, która mówi, że chce im pomóc, ale w rzeczywistości powoduje to zazdrość, niepewność i wiele problemów w twoim związku.

Ty jesteś

Ben Badgley Gwiazdy tego thrillera, który ma premierę trzeci sezon. Ty jesteś, Na podstawie kont Karolina Utrzymuje, Podąża za Joe Goldbergiem, pozornie zwyczajnym człowiekiem, który w rzeczywistości jest doświadczonym prześladowcą, który stopniowo znajduje sposób, aby zbliżyć się do swoich ofiar i przejąć kontrolę nad całym swoim życiem, zwracając się do przemocy, manipulacji i zastraszania, gdy sprawy nie potoczą się zgodnie z oczekiwaniami. Sezon 2 daje Joe nowego „sojusznika”, ale wszystko wskazuje na to, że jego dni są policzone i że prawda wkrótce dotrze do niego i go zniszczy.

elita

Jedna z najsłynniejszych hiszpańskich telenoweli Netflix. Elite podąża za uczniami prestiżowej hiszpańskiej szkoły, którzy używają pieniędzy i przywilejów jako wymówki i tarczy, która pozwala im popełniać przestępstwa, nadużywać narkotyków i alkoholu oraz zamieniać świat we własny plac zabaw, przynajmniej dopóki nie zdadzą sobie sprawy, że każde działanie ma konsekwencje i że nic nie trwa wiecznie.

Obietnica Nibylandii

Nikt nie powiedział, że musisz być chłopcem lub mieć dzieci, żeby oglądać bajki. Ta seria anime podąża za trzema utalentowanymi dziećmi, które znajdują się w odosobnionym sierocińcu, gdzie odkrywają, że dorastały dla tajemniczego i mrocznego celu, prowadząc je do poszukiwania sposobu na ucieczkę i uratowania towarzyszy, ze złożonym planem ucieczki z tego. Może to narazić ich na niebezpieczeństwo.

Luis Miguel: Serial

Kto nie był ciekawy „sekretnego” życia celebrytów? Luis Miguel: Serial Pozwala zobaczyć wszystko, co wydarzyło się w życiu wielkiej ikony muzyki, poprzez jego skandale, skomplikowane chwile, a nawet teorie spiskowe, jak zniknięcie matki piosenkarza. Sezon drugi przenosi się w lata 90. i ujawnia kluczowe momenty, które sprawiły, że Słońce stało się legendą.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *