Gwiazdą „W11” był Sebastian Watropa. Niesamowite, co dzisiaj robi

“W11 – Wydział Śledczy” nadaje od 2004 roku. Produkcja była pierwszą polską serią z gatunku dokumentalnego. Wzorem scenarzystów była niemiecka wersja “K11 – Kommissare im Einsatz”. Zdecydowaną większość postaci z serialu grali amatorzy, a prawdziwi policjanci wcielili się w funkcjonariuszy organów ścigania.

pozwany TVN

Większość widzów zapada w pamięć Joanną Cikoską, Maciejem Friedkiem, Anną Potaczek i Sebastianem Wotropą. Ten ostatni przez 10 lat pracował jako policjant, zanim pojawił się na ekranach. Posiada również licencję na rehabilitację.

Jak informuje “Super Express”, policjant i aktor od 2014 roku toczą spór sądowy z TVN i Związkiem Polskich Artystów Teatru. Jej przedmiotem jest rzekoma odmowa wypłaty tantiem w wysokości do 800 tys. zł. złotych rocznie!

– Sprawa miała zacząć od ustalenia kwoty. Ale ZASP, rzekomo służąc interesom aktorów, odwołał się od pozytywnej decyzji i odwołał się do Sądu Apelacyjnego. Sąd Apelacyjny orzekł, że tantiemy są należne, ale zakwestionował, czy tantiemy lub odszkodowania powinny być wypłacane. Watropa informuje w TVP Info, że sprawa toczy się obecnie w sądzie cywilnym i czekamy na kolejne spotkanie.

Co dzisiaj robi Sebastian Watropa?

Sebastian Watropa ma obecnie 48 lat, ale skorzystał z wcześniejszej emerytury, na którą zasługuje. – Mam to szczęście, że tak szybko udało mi się przejść na emeryturę i teraz mam okazję cieszyć się życiem i czasem z najbliższymi.. Niektórzy uważają, że emerytowani policjanci otrzymują 10 tys. zł miesięcznie. Nie. W rozmowie z Thurayą przyznał, że jest to już krajowe minimum.

Stwierdził też, że nigdy nie zerwał całkowicie z show-biznesem.

– Czasem organizuję jakieś „imprezy”, uczestniczę w różnych akcjach charytatywnych, a od czasu do czasu występuję w filmach i serialach – powiedział.

W rzeczywistości byliśmy w stanie zobaczyć wątrobę w ostatnich latach, m.in. W filmach „Dywizjon 303. True Story”, „Proceed” i „Krime story”. Historia miłosna “. Aktor amator zagrał także w kilku filmach krótkometrażowych. Twierdzi jednak, że jej głównym zadaniem dzisiaj jest… opieka nad domem i dziećmi.

sygnał dźwiękowyMLO

– Przede wszystkim czas spędzam z dziećmi. Powiedział w wywiadzie dla Plejad, że opiekuję się domem, przechowuję, sprzątam i przygotowuję obiad; wygląda dobrze.

Zobacz, jak dziś wygląda jeden z najsłynniejszych policjantów w kraju! Czy wiele się zmieniło od czasu „W11”?

Zobacz też: „Często nie mogłem tego znieść”. Olga Boacho opowiada o seksizmie w przemyśle filmowym

BrzęczykMMi

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *