Gwiazdą „W11” był Sebastian Watropa. Niesamowite, co dzisiaj robi

„W11 – Wydział Śledczy” nadaje od 2004 roku. Produkcja była pierwszą polską serią z gatunku dokumentalnego. Wzorem scenarzystów była niemiecka wersja „K11 – Kommissare im Einsatz”. Zdecydowaną większość postaci z serialu grali amatorzy, a prawdziwi policjanci wcielili się w funkcjonariuszy organów ścigania.

pozwany TVN

Większość widzów zapada w pamięć Joanną Cikoską, Maciejem Friedkiem, Anną Potaczek i Sebastianem Wotropą. Ten ostatni przez 10 lat pracował jako policjant, zanim pojawił się na ekranach. Posiada również licencję na rehabilitację.

Jak informuje „Super Express”, policjant i aktor od 2014 roku toczą spór sądowy z TVN i Związkiem Polskich Artystów Teatru. Jej przedmiotem jest rzekoma odmowa wypłaty tantiem w wysokości do 800 tys. zł. złotych rocznie!

– Sprawa miała zacząć od ustalenia kwoty. Ale ZASP, rzekomo służąc interesom aktorów, odwołał się od pozytywnej decyzji i odwołał się do Sądu Apelacyjnego. Sąd Apelacyjny orzekł, że tantiemy są należne, ale zakwestionował, czy tantiemy lub odszkodowania powinny być wypłacane. Watropa informuje w TVP Info, że sprawa toczy się obecnie w sądzie cywilnym i czekamy na kolejne spotkanie.

Co dzisiaj robi Sebastian Watropa?

Sebastian Watropa ma obecnie 48 lat, ale skorzystał z wcześniejszej emerytury, na którą zasługuje. – Mam to szczęście, że tak szybko udało mi się przejść na emeryturę i teraz mam okazję cieszyć się życiem i czasem z najbliższymi.. Niektórzy uważają, że emerytowani policjanci otrzymują 10 tys. zł miesięcznie. Nie. W rozmowie z Thurayą przyznał, że jest to już krajowe minimum.

Stwierdził też, że nigdy nie zerwał całkowicie z show-biznesem.

– Czasem organizuję jakieś „imprezy”, uczestniczę w różnych akcjach charytatywnych, a od czasu do czasu występuję w filmach i serialach – powiedział.

W rzeczywistości byliśmy w stanie zobaczyć wątrobę w ostatnich latach, m.in. W filmach „Dywizjon 303. True Story”, „Proceed” i „Krime story”. Historia miłosna „. Aktor amator zagrał także w kilku filmach krótkometrażowych. Twierdzi jednak, że jej głównym zadaniem dzisiaj jest… opieka nad domem i dziećmi.

sygnał dźwiękowyMLO

– Przede wszystkim czas spędzam z dziećmi. Powiedział w wywiadzie dla Plejad, że opiekuję się domem, przechowuję, sprzątam i przygotowuję obiad; wygląda dobrze.

Zobacz, jak dziś wygląda jeden z najsłynniejszych policjantów w kraju! Czy wiele się zmieniło od czasu „W11”?

Zobacz też: „Często nie mogłem tego znieść”. Olga Boacho opowiada o seksizmie w przemyśle filmowym

BrzęczykMMi

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *