Hania Nouvel bada wydarzenia, które zmieniły bieg historii

Hania Nouvel to znajoma twarz w Telewizja Meksykanina za badania i analizę polityczną w ciągu swojej 25-letniej kariery w mediach. Dziennikarz jest niespokojny, dlatego narodził się pomysł na program Od epicentrum, pochodzenie historiijako sposób wyświetlania treści w nowym wyglądzie.

„To część mojej pracy i niewielka część mojej 25-letniej kariery w telewizji, jako część relacji. Ponadto inną częścią rzeczy nie jest to, co wiemy o faktach historycznych, ale jakie jest pochodzenie, to jest to, co to jest o.” epicentrum trzęsienia ziemi, Jest to format podobny do dokumentu, ale zabawny; „To wcale nie jest nudne” – powiedziała Hania Nouvel – „Zabiera cię za rękę przez każdą z pór roku”.

Wierny świadek chwil, które naznaczyły świat, takich jak wojny i wydarzenia o znaczeniu politycznym, świat komunikacji dzielił się ważnymi momentami za pośrednictwem małego ekranu.

„Zawsze pracowałem jako reportaże śledcze, a także dwa filmy dokumentalne, ale ten format jest lżejszy dla wszystkich odbiorców, ponieważ jest to nie tylko dla osób, które lubią kanały informacyjne lub historię, czy bardziej atrakcyjne, a przy tej okazji, ponieważ jesteśmy grupując je w program, który jest częścią naszej historii i naszej zbiorowej pamięci, Na przykład, co kryje się za wojną?

Z ręki dziennikarki wyłania się pochodzenie historii dla lepszego zrozumienia, z częścią jej osobistego doświadczenia.

„Kiedy pytają mnie, kto sprawia, że ​​jest inny, ponieważ fakty są takie same, prawdopodobnie różni się to od programu, ale myślę, że różnica polega na stylu, który kształtowałem przez lata, tak jak lubię. o rzeczach i o tym, jak ludzie podchodzą do komunikacji. Czy każdy może wybrać swojego ulubionego dziennikarza lub głównego dziennikarza, jak lekarza. Myślę, że nie zawsze można powiedzieć wszystko, nie z powodu cenzury, ale z szacunku i odpowiedzialności. Każdy może powiedzieć to samo, ale musimy wybrać, kogo kochamy, jak mówią, i to jest miejsce, w którym pojawia się różnica.

[ Viaja, diviértete, conoce y ahorra en el TAX FREE WEEKEND en Laredo Texas ]

Zapytana, czy ma jakąś specjalną anegdotę nawiązującą do jej pozycji, zauważyła, że ​​była „korespondentką wojenną i jedną z pierwszych meksykańskich kobiet, które były na drodze do wielkiej wojny”.

Hania Nouvel w szczegółach

była kierowcą Fakty w sobotę, biuletyn informacyjny Azteca America Oparte na Fakty o AM.

Relacjonowała wydarzenia o znaczeniu krajowym i międzynarodowym, takie jak trzęsienie ziemi w Meksyku (2017), specjalny wysłannik na Haiti i Chile w 2010 roku, wojnę w Iraku podczas kampanii Pustynna Burza oraz relacje na żywo z Nowego Jorku, Waszyngtonu i Afganistanu po wrześniu 11, 2001 ataków.

Możesz być także zainteresowany: Czarna Pantera Wakanda Forever: Tenoch Huerta i Mabel Cadena wprowadzają meksykańskie korzenie do uniwersum Marvela

Producent, scenarzysta i gospodarz filmu dokumentalnego „Kroki Lolicia”, w którym relacjonuje życie i twórczość SS JPII od rodzinnej Polski po Stolicę Apostolską. Omówił też cały proces tajnej sesji w Watykanie, gdzie wybrano pierwszego papieża w Ameryce Łacińskiej.

W 2003 roku otrzymał Narodową Nagrodę Dziennikarską Klubu Dziennikarzy Meksyku. 2017 National Press Award za pokrycie trzęsienia ziemi w Meksyku. Krajowa Nagroda Dziennikarska 2019 (Przeniesienie Władzy).

Od 2006 roku jest głównym gospodarzem głównego programu informacyjnego Proyecto 40 w jego wieczornym wydaniu.

Kiedy i gdzie nadają? Od epicentrum, pochodzenie historii?

Rozpoczęło się 16 czerwca i odbędzie się w czwartek o 19:00. Umieść tweeta Kanał 7.2. W sumie jest 16 rozdziałów.

Rekomendacja w PULIMETER TV:

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.