Harry i Meghan Markle ujawniają nowe zdjęcie Archiego i Lillibet

Lilibet Diana, którego imię jest hołdem dla Lady DiUrodzony 4 czerwca 2021 rTeraz, gdy dziewczynka ma ponad 6 miesięcy, pojawia się bardzo uśmiechnięta na nowej pocztówce rodzinnej, obok rodziców, Książę Harry s Meghan Marklei jego starszy brat, Archie Harrison, Dwa lata.

W piątek, 23 grudnia, książę i księżna Sussex odsłonili swoją piękną kartkę bożonarodzeniową ze zdjęciem, które obaj zrobili. Aleksiej Lubomirski Latem w domu pary w Santa Barbara w Kalifornii.

Na zdjęciu Harry, Meghan i Archie są przebrani spodnie jeansowe, dwaj mężczyźni z rodziny są boso, podczas gdy dwaj młodsi bracia noszą białe sukienki na górnej części ciała.

„W tym roku, 2021, powitaliśmy na świecie naszą córkę Lilibet” – powiedziała rodzina w oświadczeniu, które udostępniliśmy.I! AktualnościArchie uczynił nas „matką” i „tatą”, a Lily uczyniła nas rodziną. Patrząc na 2022 r., przekazaliśmy w jego imieniu darowizny na rzecz różnych organizacji, które honorują i chronią rodziny, od których przenoszą się z Afganistanu. Nawet amerykańskie rodziny, które potrzebują płatnego urlopu rodzicielskiego”.

Lista organizacji podarowanych przez Dukes obejmuje Team Rubicon, Welcome.US, Human First Coalition, Humanity Crew, Paid Leave For All, PL + US i Marshall Plan for Moms.

Meghan i Harry zakończyli swoją wiadomość w następujący sposób: „Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku, od naszej rodziny dla Ciebie!”

Ze swojej strony fotograf, który uchwycił ich w tym pięknym momencie, wykorzystał swoje konto na Instagramie, aby podzielić się tym, co ten projekt oznaczał w jego życiu, w którym podobno miał „szczęście”, że był częścią.

„To był wielki zaszczyt móc kontynuować historię tej rodziny, którą portretowałem najpierw jako narzeczoną, potem w dniu ślubu jako małżeństwo, a teraz widząc ich miłość objawiającą się w dwójce pięknych dzieci, było to wielki zaszczyt,” książki Aleksiej Lubomirski.

„Każdy, kto widział mój #AllLoveSeries, będzie wiedział, że jedną z największych przyjemności, jakie czerpię z fotografii, jest to, że mogę mniej więcej przedstawiać „miłość”. Mam nadzieję, że wystarczająco ufają twoim tematom, otwierają i łączą z notarialnie i przełożone na zdjęcie. To jeden z najwspanialszych darów, jakie mógł mieć fotograf” – dodał brytyjski artysta polskiego, francuskiego, angielskiego i peruwiańskiego pochodzenia, szczególnie znany z portretowania Meghan i Harry’ego.

Doszedł do wniosku: „Ten dzień z księciem i księżną Sussex był bardzo ekscytującym doświadczeniem i czuję się bardzo zaszczycony, że zostałem zaproszony, aby go uchwycić”.


jaZapisz się do naszego newslettera Aby otrzymywać na swój e-mail najnowsze wiadomości od ulubionych celebrytów!

Więcej do zobaczenia:

Meghan Markle otwiera swoje serce krzepiącą wiadomością „W imieniu Archiego, Lily i Harry’ego

Ojciec Meghan Markle chce poznać wnuki i dąży do pojednania

Wielkie skandale celebrytów w 2021 r.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *