Harry Potter: najbardziej brutalny cosplay Hermiony Granger, który stał się popularny na TikTok

Harry Potter: najbardziej brutalny cosplay Hermiony Granger, który stał się popularny na TikTok

Hermiona Granger jest jedną z najbardziej znanych postaci w świecie Harry PotterSą częścią trójki bohaterów, którzy walczą z Lordem Voldemortem, aby uratować Hogwart przed ciemnością. Hermiona, grana przez Emmę Watson, przez lata stała się punktem odniesienia dla kilku pokoleń młodych ludzi, którzy gubią się między stronami i scenami historii J.K. Rowling. Postać ponownie się rozprzestrzeniła dzięki filmowi opublikowanemu na TikTok, w którym użytkownik jest znany jako Karelix Opisywana jako Emma Watson, naśladuje jej gesty i mimikę, jakby to był epizod Polska.

Film TikTok, który zdmuchnął nasze umysły

Umieść tweeta Wszystkiego najlepszego, HERMIONO! #Harry Potter #Hermiona Granger # Hermiona #Wszystkiego najlepszego #Saudi_świat #uroczy #thebrightestwitchofherage #Emma Watson #prefiks ♬ Harry Potter – filmowa magia i solidna złota ścieżka dźwiękowa

Ten kostium Hermiony jest zdecydowanie najlepszy, jaki kiedykolwiek widziałeś. Jak pokazano na filmie, tiktoker dba o każdy szczegół, aby reprezentacja postaci była jak najbardziej wierna temu, co widzieliśmy w serialu filmowym Harry Potter. Niemal obrzydliwe jest widzieć, jak ta cosplayerka podąża za jej włosami, jej wyglądem, tym półuśmiechem, który Watson zrobił jak Hermiona… W rzeczywistości ta charakterystyka może idealnie służyć jako zabawa. Bez problemu zadziała jak migawka.

Emma Watson spotyka obsadę sagi o Harrym Potterze Powrót do HogwartuProjekt wystartował w HBO Max, który obchodził 20-lecie serialu. Watson ujawnił wiele sekretów, które przeżył podczas kręcenia różnych części. Aktorka ma silną przyjaźń z Danielem Radcliffe i Rupertem Grint, który grał odpowiednio Pottera i Rona Weasleya. Przez lata występował we wszelkiego rodzaju projektach; Piękna i BestiaA małe kobietyA KołoA wycofać się I wiele innych rzeczy.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *