Henry Cavill doznał „najgorszej kontuzji” w swojej karierze w „Wiedźminie”, który rozpoczyna swój drugi sezon | ludzie | zabawa

Powiedział w Madrycie (Hiszpania): „Być Supermanem czy Geraltem to przywilej i odpowiedzialność, a przede wszystkim odpowiedzialność, bo są tak kochani…”.

Niewielu aktorów takich jak Henry Cavill ma „Przywilej, ale przede wszystkim odpowiedzialność”, by wcielić się w dwie kultowe i „ukochane” postacie, takie jak Superman i Geralt de Rivia, wiedźmę, którą wciela się w serialu Magik, którego drugi sezon miał wprowadzić go do Hiszpanii w piątek, a trzecia część już została potwierdzona.

Siedząc za wirtualnym ogniem w madryckim hotelu Four Seasons, miejscu bardziej luksusowym niż jego postać w tej produkcji Netflix, brytyjski aktor ujawnił kilka wskazówek na temat tego, co to znaczy być współczesnym bohaterem.

„Bycie Supermanem czy bycie Geraltem to przywilej i odpowiedzialność, a przede wszystkim odpowiedzialność, bo są tak lubiani i muszę się upewnić, że większość z nich widzi tę postać, kiedy jestem z nimi wyjątkowa”, Powiedział na pierwszej konferencji prasowej z przedstawicielem międzynarodowym w Madrycie kilka miesięcy temu.

Premiery w piątek 17 grudnia na Netflix

Miłośnik gier wideo i fikcji, Cavill (St. Helier, 1983) opowiedział, jak realizował rolę stworzoną przez polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego, zanim stała się cenionym projektem na Netflix i jak początkowo została odrzucona.

Brytyjski aktor Henry Cavill podczas prezentacji drugiego sezonu serialu Wiedźmin, w piątek w kinach Kinépolis, w Pozuelo de Alarcón (Madryt).
Zdjęcie: EFE

„Moją bramą do tego świata były gry wideo, ale kiedy czytałam książki, byłam zaskoczona bogactwem niuansów. Wiedziałam, że muszę grać rolę, bo im lepiej poznałam Geralta, tym bardziej widziałam, że on była niesamowicie wyjątkową osobą” Zwróć uwagę na tego bohatera, który powróci z nowymi przygodami do Netflix Od 17 grudnia.

Wśród tych ciemnych i błotnistych pustkowi, które rozciągają się między miastami Sintra i zamkiem Kaer Morhen, gdzie czarownice dochodzą do siebie po ranach, Cavell podkreślił, że implikacja tego, co jest na tym świecie – lub w tym – jest potworem.

„Niektórzy po prostu rodzą się w ten sposób, jak tygrys rodzi się tygrys. Dla mnie najciekawsze są w rzeczywistości te, które wyglądają jak potwory, ale są wręcz przeciwnie, chociaż ludzie nazywają je innymi, jak to ma miejsce w przypadku Geralta, chociaż Fakt, że ludzie są często straszniejsi niż same bestie ”, Indyjski.

Granice są bardziej psychiczne niż fizyczne

Twoja osobowość, mało gadania, ale z bronią, Rozwija się w drugim sezonie, by otworzyć się na świat. „Zobaczymy inną część, bo chociaż zawsze był obrońcą serca, jego złe doświadczenia sprawiły, że się wycofał; w tym sezonie postać Ciri jest kluczem, który pomoże mu odblokować tę część” – przewidywał.

Właśnie dlatego, że jego determinacja, by wejść pod skórę Geralta, polegała na „przedstawieniu go w jak najwierniejszy sposób” w kontekście powieści, ujawnił, że była to jego inicjatywa Spraw, aby było ciszej niż w oryginalnym tekście Tym samym „przedstawiając najgłębszą część, czyli mądrą część, aby była bardziej trójwymiarowa”.

Brytyjski aktor Henry Cavill podczas prezentacji drugiego sezonu serialu Wiedźmin, w piątek w kinach Kinépolis, w Pozuelo de Alarcón (Madryt).
Zdjęcie: EFE

Przyznał, że nie wszyscy doceniali te niuanse. „Wydaje mi się ważne, aby mieć świadomość tego, co myślą zwolennicy eposu, pozytywnego i negatywnego, choć destrukcyjną krytykę należy oddzielić od konstruktywnej krytyki, a od tej ostatniej przeczytałem naprawdę dobre sugestie”, przejęte.

Pomiędzy walkami wielki wymiar fizyczny postaci wpłynął na niego iw pewnym momencie zmagał się podczas kręcenia drugiego sezonu. „Najgorsza kontuzja” w jego karierze. W ten sposób ścięgno zmusiło go do używania kul „przez długi czas” i „powolnego powrotu do zdrowia” przez około pół roku, aż do całkowitego wyzdrowienia, co zrobił bez całkowitego rezygnacji z pracy.

„Kiedy pozwolili mi ponownie stanąć na nogi, spędzałem od jednej do dwóch godzin z moim fizjoterapeutą, a potem przewracałem się. Ujawnił się, zanim podziękował aktorce Freya Allan, która gra Siri, za dostosowanie się do jej ograniczeń i harmonogram, jak na receptę nie musi, to ponad 5 godzin dziennie, ale niestety nie odpowiada to filmowaniu seryjnemu.

Z tego Cavill wyciągnął lekcję, którą chce przekazać wszystkim, którzy widzą w nim wzór do naśladowania: Znaczenie bycia „pozytywnym” i dbania o zdrowie psychiczne idzie w parze ze zdrowiem czysto fizycznym.

„Walka o powrót na właściwy tor była bardzo satysfakcjonująca. Uświadom sobie, że granice są bardziej mentalne niż fizyczne; Cavill dodał, a trzeci sezon serialu został już potwierdzony. (I)

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *