Hernan Jimenez jest dumny ze swojego pierwszego sukcesu Netflix

Zdjęcie dzięki uprzejmości Hernana Jimeneza.
  • Film został po raz pierwszy pokazany na platformie pływ ostatni piątek

redagowanie- Kostarykanin Hernan Jimenez zwrócił na siebie uwagę całego świata swoim nowym filmem Love Hard, oryginalną produkcją Netflix.

Platforma, na której udało się uplasować się w czołówce rankingów wielu krajów.

Podobnie jak w Kostaryce, która wczoraj zajęła pierwsze miejsce w popularności, w sobotę, podczas gdy na rynku amerykańskim uplasowała się na drugim miejscu.

Sytuacja, która napawa dumą odpowiedzialnego za reżyserię filmu komika, podczas gdy scenariusz do filmu napisali Danny Mackie i Rebecca Ewing.

Informacje zostały udostępnione przez samego Jiméneza w swoich sieciach społecznościowych, gdzie jego zwolennicy również skorzystali z okazji, aby przekazać mu inne informacje.

Ponieważ w różnych krajach, takich jak Polska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Niemcy i Szwajcaria, również zajmuje pierwsze miejsce.

„Love Hard” to pierwszy kostarykański film wyreżyserowany na Netflix, a w obsadzie występują sławni aktorzy, tacy jak Nina Dobrev, Jimmy O. Yang, Darren Barnet, Mikaela Hoover i Harry Shum Jr.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *