Historia zemsty na nazistowskich Niemczech

Historia zemsty na nazistowskich Niemczech

Film powstał na podstawie na wpół autobiograficznej powieści Philippe Leopolda Termanda W służbie Rzeszy Przenosi nas do roku 1943, zanurzając nas w historię przetrwania i zemsty w sercu nazistowskich Niemiec.

Film opowiada o młodym polskim Żydzie, sarkastycznym i oportunistycznym, który za sarkastycznym uśmiechem ukrywa osobiste traumy. Po ucieczce z warszawskiego getta i ukryciu żydowskiego pochodzenia przyjmuje nową francuską tożsamość i rozpoczyna pracę jako kelner w luksusowym hotelu we Frankfurcie, dając mu szansę na dokonanie zemsty.

Od 19 września możesz się cieszyć Movistar Plus, W służbie Rzeszy Film ukazujący żywy obraz Żyda, aby przeżyć, zmuszony do ukrywania się w nazistowskich Niemczech. Film przypomina, że ​​w czasie wojny walka o przetrwanie toczyła się za każdym rogiem, nawet w luksusowym hotelu.

Aby urzeczywistnić tę złożoną rolę, Erica KolmaBohater filmu przygotowywał się od roku. Aktor pogrążył się w nauce języka niemieckiego, opanował francuski, trenował boks i przytył 10 kilogramów.

„Przygotowania do tego filmu były bardzo długie i intensywne; była to najtrudniejsza rola w mojej karierze” – mówi Colm.

Film wyreżyserował Michał Kwisiński, a scenariusz napisali Michał Kwisiński i Michał Matekiewicz. W głównej obsadzie znaleźli się Erik Kolm, Viktor Mitolet, Caroline Hartig, Zoe Stroup, Sandra Dzimalska, Bohdan Graszek, Gabriel Rapp, Ondrej Krause, Josef Altamura i Tom van Kessel.

W służbie Rzeszy Zapowiada się przejmująca i wciągająca historia, która zanurzy nas w okropnościach i wyzwaniach mrocznego okresu w historii, śledząc walkę jednego człowieka o przetrwanie i szukanie zemsty pośród przeciwności losu.

streszczenie

Na podstawie powieści na wpół autobiograficznej Philipl Leopolda TermandaJej wydarzenia rozgrywają się w roku 1943. W służbie Rzeszy Fabuła opowiada o cynicznym i oportunistycznym młodym polskim Żydzie, uwodzicielu ukrywającym osobistą traumę pod krzywym uśmiechem, który po tym, jak udało mu się uciec żywym z warszawskiego getta i ukrywając swoje żydowskie pochodzenie, przedstawia się jako Francuz i rozpoczyna pracę jako kelner w ekskluzywnym hotelu we Frankfurcie… pozwalając… Musi dokonać własnej zemsty.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *