Hiszpania potwierdza swoje zaangażowanie w zrównoważoną turystykę i przedstawia projekty na przyszłość

espana-ratifica-compromiso-con-turismo-sostenible-y-proyecta-futuro

Podczas sesji tematycznej Budowanie przyszłości; Innowacje, edukacja i rozwój obszarów wiejskich Na Walnym Zgromadzeniu Światowej Organizacji Turystyki (UNWTO) prezydent rządu Hiszpanii Pedro Sanchez podkreślił, że przemysł bez kominów to znacznie więcej niż tylko ekonomiczna lokomotywa.

Stwierdził, że oznacza to wiedzę o narodach, wymianę kulturową, edukację i oczywiście podejście do naszych wiejskich enklaw, które potrzebują więcej wizji i rozwoju.

Dyrektor generalny pogratulował poprawy sytuacji gospodarczej Hiszpanii w listopadzie ubiegłego roku i powiedział, że główny klucz do sukcesu w powrocie do normalnego życia po pandemii i ożywieniu jest bezpośrednio związany z kampanią szczepień przeciwko Covid-19.

„90 procent populacji zostało już zaszczepionych w ciągu 12 lat i będziemy nadal pogłębiać badania naukowe, aby przeciwdziałać nowym wariantom wirusa. Ale nic nie robimy, jeśli procent świata nadal nie ma szczepionek” – powiedział Sanchez.

W związku z tym zauważył, że jego rząd przekazał ponad 30 milionów dawek krajom rozwijającym się i wezwał społeczność międzynarodową do udziału w procesie solidarności w celu zwalczania tej plagi, a także zmian klimatycznych.

Pochwalił skuteczność zielonego paszportu czy certyfikatu Covid-19 działającego w 49 krajach, z których wiele nie jest członkami Unii Europejskiej, ale beneficjentami tego pomysłu, i zadeklarował, że Hiszpania jest gotowa do umocnienia swojej pozycji jako drugiej potęgi na świecie. Turystyka (za Francją) w odwiedzających i dochodach.

bardziej nowoczesne miejsca docelowe, zróżnicowanie oferty, która rozciąga się na obszary wiejskie i miejskie poza słońcem i plażami; Odzwierciedlając mądrych biegunów, którzy opowiadają się za edukacją, rozwojem, historią i postępem technologicznym, priorytetem turystyki powinno być poszukiwanie przyszłości.

Elegancki hotel w tej stolicy będzie gospodarzem imprezy, która potrwa do jutra, z udziałem ponad tysiąca delegatów ze 135 krajów.

Zurab Pololikashvili, sekretarz generalny Światowej Organizacji Turystyki (UNWTO) podkreślił w czwartek, że naszym obowiązkiem jest przywrócenie turystom odporności i zaufania w turystyce oraz okazanie szacunku dla środowiska.

Exultant, szef podmiotu ONZ, zauważył, że dziś jest historyczny dzień w dziedzinie rozrywki, od realizacji trzech projektów pilotażowych, w rozwoju wsi, aktywnego udziału młodzieży i inicjatyw na rzecz ograniczenia zużycia tworzyw sztucznych w przemyśle.

ji/ft

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *