Hiszpania vs. Kanada: kiedy i jak oglądać finał ATP Cup 2022

ten Puchar ATP Zakończą się jutro 9 lutego, kiedy się zmierzą Hiszpania s Kanada W jednym z pierwszych finałów, które odbędą się w sezonie 2022. Mecz można oglądać na ekranie ESPN i przepływ gwiazda +, tak jak miało to miejsce w ciągu dziewięciu dni rywalizacji. W tym samym czasie, Serial odbędzie się o 3:30 rano Z pierwszym przejściem dnia aktywność nastąpi natychmiast.

na pierwszym miejscu, Pablo Carreno Posta, brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Tokio, podczas starcia będzie starał się zacząć od prawej stopy Dennis ShapovaluPiąty. W drugiej grupie singli będzie Roberto Bautista temut strony iberyjskiej mierzy takie same jak poprzednio Felix Auger-Aliassime. Podsumowując i jeśli to konieczne, Alejandro Davidovich Fochina i Pedro Martinez Okazja zostanie rozegrana przeciwko tym samym kanadyjskim graczom.

Droga Hiszpanii do Pucharu ATP

Przede wszystkim odnieśli solidne zwycięstwo w grupie A nad Chile, a Bautista Agut i Carinho Busta wygrali z Cristianem Garinem i Alejandro Tapelo. W deblu również świętował, kończąc mecz 3-0. A przed Norwegami prowadzonymi przez Caspera Ruuda nie pozostawił żadnych wątpliwości i wygrał 3-0. Faza grupowa zakończyła się zwycięstwem nad Serbią 2:1 i awansem do półfinału.

Była Polska, która przybyła niepokonana i wygrała indywidualnych pojedynków, aby awansować do tego stanu. Carreño Busta wygrał 6-2 6-1 w pierwszym meczu, a następnie walczył z Bautista Agut pokonując Huberta Hurkacza 7-6 (6), 2-6, 7-6 (5). W deblu nastąpił spadek w super tiebreaku z polskim duetem.

Wycieczka po Kanadzie

Amerykanie zaczęli spadać najgorzej od remisu 0-3 ze Stanami Zjednoczonymi. Ich szczęście poprawiło się z Wielką Brytanią, ponieważ wygrali 2 do 1 w serii par. Z Niemcami wystarczyły dwa pojedyncze zwycięstwa, aby wygrać 2:1 i awansować do półfinału. Tam wygrał 2-1, a mecz deblowy był początkiem, tak jak rozstrzygnięto w trzecim secie.

Źródło: SportsCenter na Twitterze

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.