Ho Chi Minh jest honorowany w Wietnamie z okazji Tet

W uroczystości wziął udział premier Pham Minh Chin, przewodniczący Zgromadzenia Narodowego (parlamentu) Phuong Dinh Hue, stały członek Sekretariatu Komitetu Centralnego Komunistycznej Partii Wietnamu Vo Van Thung, przewodniczący Frontu Ojczyzny Du Van Chien i pełniący obowiązki prezydenta Phu. Thi Anh Xuan.

Agencja informacyjna VNA poinformowała, że ​​była to okazja do wyrażenia głębokiej wdzięczności bohaterowi niepodległości za jego ogromny wkład w walkę o wyzwolenie i zjednoczenie narodowe.

Obecni podkreślali również, że partia, armia i naród zawsze będą podążać drogą wybraną przez prezydenta Ho Chi Minha i pracować nad wzmocnieniem jego ideologii i wyniesieniem sprawy rewolucyjnej, którą odziedziczył, na nowe wyżyny.

Delegacja starszych przywódców złożyła również ofiary z kwiatów i kadzideł w Sanktuarium Bohaterów i Męczenników na ulicy Pak Son w stolicy.

Z kolei przedstawiciele Centralnej Komisji Wojskowej, Ministerstwa Obrony, Centralnego Komitetu Bezpieczeństwa Publicznego, Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, Komitetu Partii, Komitetu Ludowego i Zgromadzenia Ludowego Hanoi oddali pośmiertnie hołd Prezydentowi Ho Chi Minhowi. I męczenników.

ing / mb

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.