Iberdrola prosi swoich klientów we Francji, aby nie przedłużali umowy

Iberdrola proponuje tysiącom swoich klientów we Francji, dla których upłynął okres obowiązywania umowy, Anulują subskrypcję zamiast ją odnawiać i wybierać cenę regulowanąW obecnych warunkach rynkowych będą musieli stosować znacznie wyższe stawki.

Hiszpańskie Przedsiębiorstwo Energetyczne wyjaśniło w oświadczeniu, że nie zamierza wydalać swoich abonentów i będzie nadal dostarczać im energię elektryczną. Jak mówi sama firma: «Niezwykle wysokie ceny i ekstremalna zmienność obecnego globalnego środowiska energetycznego zmuszają nas do przeniesienia tych kosztów na klientów Kiedy ustalany jest nowy okres obowiązywania umowy.

Iberdrola wyjaśnij to Nie ma zamiaru wycofywać się z rynku francuskiegoJednak klienci, którzy wolą się ich trzymać, niż skorzystać z stawki regulowanej, zapłacą znacznie wyższe ceny.

Hiszpańska firma elektryczna Pracuje we Francji od 20 lat, od 2002 r.. Obecnie jest drugą co do ważności firmą elektroenergetyczną w kraju po EDF (Electricite de France SA).

Do teraz, Tylko „kilka tysięcy” klientów otrzymało wiadomość od firmy. Ponadto większość z nich nie musi odnawiać umów do 2023 roku lub później.

Morska farma wiatrowa we Francji

Obecnie, Iberdrola zanurzony w Budowa morskiej farmy wiatrowej w Saint-Brieuc, na wodach francuskiej Bretanii. Obiekty będą miały łącznie 62 turbiny wiatrowe o mocy 500 megawatów (MW).

Morska farma wiatrowa w Saint-BrieucIberdrola

by cię przewieźć, te fundamenty (1150 ton, 75 metrów wysokości, 25 metrów szerokości, wsparty na trzech nogach) Zostanie zainstalowany na barce Sarens Caroline, która została zapakowana przez Van Oordktórym zajmiesz się instalacją na stronie.

W sumie ma być przetransportowanych dwanaście statków. Oczekuje się, że będzie pierwszy kurtki Latem osiadł w Saint-Brieuc. Ten park będzie miał charakterystyczną hiszpańską pieczęćod tego czasu, oprócz kurtkiCałe podłoża zostaną również zbudowane i zmontowane przez Navantia Winder w Vinny (Akorona).

pełna inwestycja

Zasługuje 350 milionów euroNa około Największy kontrakt na morską energetykę wiatrową w historii armatoraktóry stworzy więcej niż 2000 bezpośrednich miejsc pracy i tysiące pośrednich miejsc pracy.

W wyniku tej umowy Navantia-Windar prowadzi fabrykę w BrześciuZbudowano część elementów fundamentowych dla tego projektu morskiej energetyki wiatrowej.

Iberdrola Buduje Saint-Brieuc we współpracy z francuskimi firmami OZE i Caisse des Dépôtsoba należą do Konsorcjum Ailes MarinesNależy do hiszpańskiej firmy energetycznej.

Gdy go włączysz, będzie Czwarty obiekt firmy, po West Dodon Sandspołożony na Morzu Irlandzkim; wiklinowyna Morzu Bałtyckim. I Anglia Wschodniajedna z największych morskich farm wiatrowych na świecie, położona w południowej części Morza Północnego.

Postaw na energię wiatrową

The Morska energetyka wiatrowa jest jednym z kluczy do rozwoju Iberdroliktóry ma moc operacyjną, portfel i rozwój w fazie początkowej ponad 30 000 MW.

Grupa skupia się na krajach o ambitnych celach, na czele której stoi grupa Ignacio Sanchez Galan Oczekuje, że do 2030 r. będzie obsługiwać 12 000 megawatów morskiej energii wiatrowej i Osiągnięcie łącznej inwestycji ponad 30 000 milionów euro na całym świecie.

The Morska energetyka wiatrowa sprawdziła się jako jeden z głównych czynników wzrostu firmy. Tak jak dwie dekady temu grupa była pionierem swojego zaangażowania w lądową energetykę wiatrową, Firma jest liderem rozwoju energetyki wiatrowej Marynarka wojenna.

Morska farma wiatrowa w Saint-BrieucIberdrola

Na koniec ostatniego roku podatkowego, Iberdrola Osiągnął już 1260 MW Marynarka wojenna W eksploatacji 1800 MW jest w budowie, a 5400 MW jest w zaawansowanej fazie rozwoju, co Prace rozpoczną się przed 2027 r..

Grupa ma Portfolio projektów w USA, Wielkiej Brytanii, Polsce, Szwecji, Irlandii, Tajwanie, Japonii, Filipinach i Brazyliiktóra może wzrosnąć w nadchodzących latach dzięki licznym aukcjom, w których uczestniczy.

Potencjalne inwestycje związane z tym portfelem projektów, z których wiele może dojrzeć po 2030 roku, Można go oszacować na 90 000 milionów euro.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.