IBEX 35 włącza spadki Santander Bank

The koziorożec 35 Odwrócił się po pierwszych kolumnach sesji i spadł o 0,25% do 7775 pkt. Główny wskaźnik Hiszpańska torba Który stanął w obliczu pierwszego załamania wyników, zmienił swój trend wzrostowy pod wpływem strat Banco Santander, który pozostawił ponad 3,5% Chociaż zyskać 25% między styczniem a czerwcem. Oprocentowanie obligacji skarbowych nadal spada, a euro pozostaje blisko dolara.

Santander Bank odnotował zysk w wysokości 7315 euro w okresie styczeń-wrzesień, Najlepszy wynik w tym okresie. Zarobki były o 25% wyższe niż w pierwszych dziewięciu miesiącach ubiegłego roku. Zysk za trzeci kwartał wyniósł 2422 mln euro, co stanowi wzrost o 2% po uwzględnieniu 181 mln euro kosztów nowego zawieszenia kredytów hipotecznych w Polska.

Iberdrola Udało mu się poprawić zysk w ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy roku o 29% do 3104 mln euro, Chociaż zyski w Hiszpania spadła o 14% Z powodu rządowych środków energetycznych. Ebitda wzrosła o 17%, do 9 529 milionów, z poprawą we wszystkich regionach poza Hiszpanią. Po otwarciu wzrósł o ponad 1,2%.

Największe wysokości parkietów w Madrycie to te w telefon, który charakteryzuje się wysokością 2,28%; śledzony przez BBVAco daje w sumie 0,82% i Solaria Prowadząc zyski, wzrost o 1,6%. Pozostałe parkiety na Starym Kontynencie zanotowały wzrosty o 0,1% w DAX 40 Zmniejsza się o 0,44% do ftsi ib i 0,6% za Kalifornia 40. The 100 Był płaski.

Rentowności długu państwowego zanotowały dalsze spadki w sesji poprzedzającej posiedzenie w sprawie polityki pieniężnej Europejski Bank Centralny (Europejski Bank Centralny). Oprocentowanie hiszpańskich obligacji 10-letnich wyniosło 3,24% przy premii za ryzyko 113 punktów bazowych na początku dnia. Niemieckie „obligacje” zostały ustalone na poziomie 2,17%, a rentowność 10-letnich obligacji amerykańskich spadła do 4,07%.

Inwestorzy już się przyglądają Frankfurt. Jutro Rada Prezesów Europejskiego Banku Centralnego ma ogłosić podwyżkę stóp procentowych o 0,75 punktu bazowego, aby sprowadzić euro do 2%, zgodnie z konsensusem rynkowym. Ale FrancjaA Włochy s Hiszpania Aby wywrzeć nacisk na ciało na czele Krystyna Lagarde Tak więc wzrost wyniósłby najwyżej 0,5 punktu, do 1,75%, jak podało w porannym komunikacie OKDIARIO.

The euro Na otwarciu indeksu IBEX 35 kontynuował wzrost i osiągnął 0,997 USD. The wróżka Funt brytyjski również notował na plusie, osiągając 1147 jednostek dolar z rządem Królestwo zjednoczony Zamknięte.

Ropa, która w tym samym czasie handluje z 1% spadkiem. typ beczki Brentnajważniejszy na świecie, był sprzedawany po 90 dolarów za baryłkę i baryłkę zachód TeksasOdniesienie do USA, zapłacone 84 USD. uncja módl się Wzrósł do 1665 USD. Na rynku kryptowalut Bitcoin Korekta kluczowego poziomu 20 000 $.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *