ICE Europe 2023 zmierza w stronę rekordów sprzed pandemii

ICE Europe 2023 zmierza w stronę rekordów sprzed pandemii

ICE Europe odbędzie się w dniach 12-14 marca 2024 na terenach targowych w Monachium

Interempresy redakcyjne14.04.2023

W marcu zakończyła się 13. edycja Międzynarodowej Wystawy Transformatorów. ICE EuropaPo trzech dniach działalności handlowej. Od 14 do 16 marca do Monachium przybyło łącznie 4850 gości branżowych z 64 krajów, aby zapoznać się z najnowszymi innowacjami w zakresie maszyn, systemów, materiałów i akcesoriów, co stanowi wzrost liczby odwiedzających o ponad 30% w porównaniu z poprzednim konkursem. 338 wystawców z 20 krajów zaprezentowało swoje produkty i usługi na powierzchni wystawienniczej około 8700 metrów kwadratowych na międzynarodowych targach internetowych elastycznych materiałów do przetwarzania, takich jak papier, folia, folia i włóknina. Po sukcesie tegorocznej edycji organizatorzy targów ogłosili, że kolejna edycja ICE Europe odbędzie się w dniach 12-14 marca 2024 roku.

Cieszymy się z tak pozytywnej frekwencji i tego, jak tegoroczne targi współgrały z energią i entuzjazmem naszych przedpandemicznych programów. Zarówno wystawcy, jak i odwiedzający byli bardzo zadowoleni, nawiązując dotychczasowe kontakty i nawiązując nowe relacje biznesowe. Potwierdza to nasz kierunek dla marki ICE Europe i sprawia, że ​​jesteśmy bardzo dumni z naszej zdolności do oferowania regularnych i wyjątkowych dużych wydarzeń dla społeczności zajmującej się konwersjami” — mówi Patrick Herrmann, Events Manager for Convertible, Paper & Print w imieniu RX.

zdjęcie

Najwięcej odwiedzających pochodziło z Niemiec, Włoch, Austrii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Polski, Hiszpanii, Czech, Francji i Turcji. Pierwsze wyniki analizy wystawy pokazały również, że zwiedzający pochodzą głównie z następujących sektorów przemysłu: opakowaniowy, maszynowy, poligraficzny, tworzyw sztucznych, papierniczy, chemiczny, samochodowy, tekstylny / włókninowy, elektroniczny, farmaceutyczny / zdrowotny / medyczny i inne. Interesowało ich głównie powlekanie/laminowanie, cięcie/przewijanie, technologia drukowania, akcesoria i modernizacje maszyn, technologia kontroli, testów i pomiarów, wykańczanie, suszenie/utwardzanie, wytłaczanie folii itp. )leczenie.
Główne kraje wystawiające to Niemcy, Włochy, Turcja, Chiny, Wielka Brytania, Hiszpania, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Francja i Holandia. Oprócz reprezentowania wiodących marek, pierwszego dnia targów odbyły się gale ICE Awards, które uhonorowały trzy wystawiające się firmy za osiągnięcia technologiczne.

zdjęcie

ICE Awards 2023: Innowacyjni wystawcy nagrodzeni prestiżowymi nagrodami

Zorganizowane przez RX, po raz pierwszy we współpracy z C2 Magazines, ICE Awards prezentowało najlepsze praktyki, doskonałość, innowacyjność i wybitne osiągnięcia wystawców w następujących kategoriach: „Rozwiązania w zakresie transformacji cyfrowej”, „Produkty i procesy zrównoważonej transformacji” oraz „Wydajne rozwiązania produkcyjne” Do konkursu wpłynęło ponad 30 zgłoszeń od wielu start-upów i wiodących marek, a ponad 2500 profesjonalistów zajmujących się konwersją oddało swoje głosy, aby wyłonić zwycięzców kategorii.

Dienes Werke fr Maschinenteile GmbH & Co.KG. Otrzymała 34% wszystkich głosów w kategorii „Digitization Solutions” i zdobyła nagrodę ICE Award za TEOC („End of Coincidences”), który łączy w sobie działania digitalizacyjne Dienes. W ramach tych ram niedawno uruchomione pakiety usług TEOC obejmują architekturę modułową z funkcjami sprzętu i oprogramowania, które można łączyć zgodnie z potrzebami każdego klienta.

W kategorii „Zrównoważone produkty i procesy” firma Inometa GmbH otrzymała 38% wszystkich głosów i zdobyła nagrodę ICE za rolkę grzewczą, która została zaprojektowana z myślą o potrzebach i wymaganiach laminatów foliowych, laminatów foliowych i innych podłoży. Zapewnia stabilny i jednorodny rozkład temperatury na powierzchni, co jest warunkiem równomiernego utwardzenia taśmy.

Zdobywając 29% wszystkich głosów, tesa SE zdobyła nagrodę ICE Award w kategorii „Wydajne rozwiązania produkcyjne” za niezwykle trwałą taśmę rolkową: taśmę silikonową tesa Printer’s Friend 4863 o wytłaczanej powierzchni. Konstrukcja produktu gwarantuje wysoką odporność na korozję oraz zapewnia łatwość użytkowania i demontażu, nawet po długim czasie i narażeniu na działanie wysokich temperatur.

zdjęcie
zdjęcie

Najbliższe terminy salonów

Obecni i nowi wystawcy wyrazili zainteresowanie udziałem w kolejnej edycji targów w 2024 roku. Targi ICE Europe odbędą się w dniach 12-14 marca 2024 roku na terenach targowych w Monachium.

W ramach serii wydarzeń biznesowych ICE poświęconych branży transformacji, ICE China odbędzie się w dniach 11-13 października w Shenzhen w Chinach.

11-13 października w Shenzhen World Convention and Exhibition Centre. Na początku przyszłego roku RX będzie gościć ICEC USA w dniach 9-11 stycznia 2024 r. w Orlando na Florydzie.

www.ice-x.com/europe


You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *