Igrzyska Olimpijskie w piłce siatkowej 2021 Wenezuela vs. Polska żyje

Igrzyska Olimpijskie w piłce siatkowej 2021 Wenezuela vs.  Polska żyje

Reprezentacje Wenezueli i Polski zmierzą się w jednym z najbardziej oczekiwanych meczów siatkówki na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w środę, 28 lipca, trzeciego dnia.

Wenezuela stara się dopisać swoje pierwsze zwycięstwo, które pozwoli jej kontynuować walkę o kwalifikacje, a Polakom zwycięstwo na Ariake Arena może zapewnić sobie awans do kolejnego etapu.

dzień: środa 28 lipca.

godzina: 3:25 (czasu wschodniego Stanów Zjednoczonych).

stadion: Arena Ariake w Tokio, Japonia.

Transmisja telewizyjna/na żywo: Claro Sports, NBC, TLC.

Reprezentacja Wenezueli, która po udziale w edycji w 2008 roku bierze udział w drugich w swojej historii Igrzyskach Olimpijskich, zaprezentowała w Tokio niefortunny występ, w którym przez pierwsze dwa dni ponosiła porażki, z których ostatnia miała miejsce w ubiegłą niedzielę przeciwko Wenezueli drużyna narodowa. Iran 3-0.

Polska ze swojej strony ma za zadanie pokonać ten pierwszy etap, aby konkurować z najlepszymi. Do tej pory mają bilans 1:1, dzięki poniedziałkowemu zwycięstwu 3:0 nad Włochami.

Wenezuela: Jose Manuel Carrasco, Armando Velasquez, Wilner Rivas, Fernando Gonzalez, Elieser Canelo, Ronald Faiola, Emerson Rodriguez, Luis Arias, Edson Valencia, Robert Oramas, Jose Verde, Hector Mata.

Polska: Piotr Nowakowski, Maciej Mozaj, Dawid Konarski, Artur Salbuk, Wilfredo Leon, Damian Wojciech, Fabian Drzezga, Grzegorz Łomacz, Michał Kubiak, Aleksander Sluka, Jakub Kochanowski, Paweł Szatorski, Bartosz Kulek, Mateusz Penek.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *