Ikona rozrywki Damon Dash wchodzi na rynki europejskie, azjatyckie i afrykańskie z pionierskimi projektami telewizyjnymi i filmowymi

Amsterdam12, 2021 /PRNewswire/ — Damon „Dame” Dash, słynny amerykański przedsiębiorca i współzałożyciel wraz z Jayem-Z Roc-A-Fella Records Poprowadzi i wyprodukuje 10 filmów dokumentalnych zatytułowanych „Hip-Hop Invasion”. Serial dokumentalny zostanie wyprodukowany we współpracy z holenderską firmą medialną 4Mat Factory, w ramach wszechstronnego partnerstwa między obiema firmami.

Poprzez „Hip Hop Invasion” Dame Dash przeprowadzi nas przez historię muzyki hip-hopowej, która ogarnęła świat i wywróciła go do góry nogami. W każdym odcinku Dame bada, jak kultura hip-hopowa, muzyka i biznes rozprzestrzeniły się od Bronx zatrudnienie Nowy Jork, pod koniec lat 70. i na początku 80. i podbił każde miasto, miasteczko i region na świecie. Z Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Holandii i RPA, Chiny, Japonia, Polska, Brazylia, Turcja; „Hip-Hop Invasion” opowie najlepiej zachowane historie lokalnych pionierów wczoraj i dziś, a także ich wpływ na dzisiejszą kulturę hip-hopową.

Współpraca pomiędzy Dame Dash Studios i 4Mat Factory obejmuje prezentację komercyjną i dystrybucję różnych projektów filmowych i telewizyjnych, takich jak wyboista drogaIntymne spojrzenie na kobiece doświadczenie niepłodności i zabiegów IVF Raquel M. Oprócz Dusko leci w kosmos, edukacyjna seria przygodowa stworzona przez Raquel M. I długi film UhonorowanieW rolach głównych Dam i Cameron z producentem wykonawczym Kanye West.

„Nasze partnerstwo z Dame Dash Studios i obecne projekty to dopiero początek większych rzeczy, które nadejdą” – powiedziała dyrektor operacyjny 4Mat Factory Lydia de Vreede.

4Mat Factory i Dame Dash Studios zaprezentują różne projekty filmowe i telewizyjne na MIPCOM, największym globalnym rynku treści rozrywkowych na wszystkich platformach na świecie. On był, Francja.

Strona internetowa: http://www.4matfactory.com

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1656871/4mat_Factory_Damon_Dash.jpg

ŹRÓDŁO 4MAT FABRYKA

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *