Ile pieniędzy ma Selena Gomez? To jego ogromna wartość netto w wieku 31 lat

Ile pieniędzy ma Selena Gomez?  To jego ogromna wartość netto w wieku 31 lat

To jest 22 lipca AktorkaSelena Gomez, piosenkarka i bizneswoman, ma 31 lat. Selena rozpoczęła karierę aktorską w wieku siedmiu lat od drugoplanowej roli Gianny w serialu dla dzieci.Barneya i jego przyjaciół.

Znana jest z roli w „Czarodzieje z Waverly Placewraz z innymi filmami i serialami, w tym wielu kandydatów „Tylko morderstwa w budynku”. Wyróżniał się także karierą muzyczną. Oprócz kariery artystycznej Gomez poświęciła się działalności charytatywnej i Została przedsiębiorcą po stworzeniu własnej marki makijażu Rare Beauty.

Ile pieniędzy ma Selena Gomez? To jego ogromna wartość netto w wieku 31 lat

Według portalu Wartość netto celebrytówI Selena Gomez ma majątek wart 800 milionów dolarów. Zdecydowana większość majątku Gomez pochodzi z jej odnoszącej sukcesy firmy kosmetycznej Rare Beauty.

Z drugiej strony, Selena Gomez to jedna z najpopularniejszych osobistości w mediach społecznościowych W ten sposób zarabia miliony dolarów na rekomendacjach. Na dzień 22 lipca miała ponad 58 milionów obserwujących na TikTok i 426 milionów obserwujących na Instagramie, co czyni ją kobietą z największą liczbą obserwujących na tej platformie.

Możesz być zainteresowany: To jest wartość netto Sofii Vergary w wieku 51 lat

Jeśli chodzi o jej twarz jako bizneswoman, Gomez został właścicielem i inwestorem marki lodów Serendipity. We wrześniu 2020 roku wprowadziła na rynek swoją linię makijażu Rare Beauty. Jest także współzałożycielem platformy zdrowia psychicznego Wondermind i jest inwestorem w firmie dostarczającej żywność Gopuff.

rzadkie piękno

Selena wypuściła Rare Beauty we wrześniu 2020 roku Z ekskluzywną premierą w Sephora. Od tego czasu Rare Beauty odniosła ogromny sukces. W 2022 roku firma wygeneruje przychody w wysokości co najmniej 100 mln USD. Według różnych szacunków jest na dobrej drodze do wygenerowania 300 milionów dolarów lub więcej do 2023 roku. Rare Beauty może być dziś warte co najmniej 1,2 miliarda dolarów.

Część jego bogactwa pochodzi również z wielomilionowych rekomendacji marekJak Cougar i Coach. Co więcej, jest Jest właścicielem kilku nieruchomości w Kalifornii i Teksasie.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *