Impeachment Alito Moreno: Proces przeciwko prezydentowi PRI trwa w Izbie Deputowanych

Impeachment Alito Moreno: Proces przeciwko prezydentowi PRI trwa w Izbie Deputowanych
Naruszenie Alito Moreno trwa, potwierdził Ignacio Meyer (Zdjęcie: Twitter/@alitomorenoc)

W razie chaos vs Alito ciemnykrajowy przewodniczący Partii Rewolucyjno-Instytucjonalnej (PRI), kontynuuje swój kurs w Izbie Reprezentantów. Ignacio Mir Velazco, przewodniczący Rady Koordynacji Politycznej (Jocopo) w San Lázaro, wskazał, że najpóźniej 15 grudnia powinien przejść do kolejnego etapu.

Podczas krótkiego oświadczenia dla mediów zasiadł także lider Ruchu Odnowy Narodowej (Brązowa kobieta) w Izbie Reprezentantów określił w czwartek, 1 grudnia, że ​​oryginał Uczestniczył zgodnie z czasem legislacyjnym To jest dozwolone.

W tej chwili sprawa jest w wydziale dochodzeniowym i kończy się czas, jeśli chodzi o znajomość akt promowanych przez Prokuraturę Stanową Campeche (FGE), która została oskarżona Alejandro Moreno ma odpowiadać za przestępstwo nielegalnego wzbogacenia siępowód, dla którego ustawodawca został poproszony o cofnięcie mu immunitetu ścigania w celu kontynuowania procesu.

„Nie później niż 15 grudnia członkowie dywizji instruktorskiej muszą poprosić o przejście do następnego etapu”.

Zgodnie z tym, co wskazał zastępca Moreny, po zapoznaniu się z aktami następuje etap zarzutów, w którym obydwa Prokuratura Campeche oraz obrona Alito przedstawią argumenty, Zarówno za, jak i przeciw pochodzeniu chaosu, ale wyjaśnij, że jest to część naturalnego rytmu tego rodzaju kwestii: „To są czasy, które zostały ustalone”.

To, co wiadomo o naruszeniu Alito Moreno, to tyle FGE z CampecheOdpowiedzialny za Sprzedaż Renatowszczął śledztwo przeciwko PRI w sprawie ewentualnej odpowiedzialności w Przestępstwo nielegalnego wzbogacenia się. Wśród śledztw prowadzonych przez prokuraturę m.in Badania przeprowadzone w lipcu W tym roku w jednym z domów Moreno Cardenas.

Później, w sierpniu, wywodząc się z zadań śledczych realizowanych przez władze w Campeche, Izba Deputowanych została poproszona o rozpoczęcie procesu impeachmentu lidera PRI, tak aby miejscowa prokuratura mogła postępować zgodnie z prawem w sprawie domniemanego przestępstwa popełnionego przez polityka.

FGE powiedział, że dochodzenia nie są związane z nagraniami audio wydanymi przez Laydę Sansores (zdjęcia: Cuartoscuro)
FGE powiedział, że dochodzenia nie są związane z nagraniami audio wydanymi przez Laydę Sansores (zdjęcia: Cuartoscuro)

Podobnie Biuro Prokuratora ustaliło, że zadania podjęte w celu złożenia wniosku o uchylenie immunitetu procesowego dotyczą wyłącznych dochodzeń tej jednostki, a nie publikowanych przez nią nagrań dźwiękowych. Lida Sansoursgubernator Campeche of Morena, który ujawnił za pośrednictwem sieci społecznościowych antropomorficzne nagrania przypisywane Alito Moreno, w których kwestionowany jest jego moralny charakter jako urzędnika państwowego.

W związku z oględzinami prowadzonymi w majątku Alejandro Moreno, poseł przeprowadził prace wyceny, potrącając koszty w Materiały, meble, konstrukcje itp Majątek posła, którego prawdopodobnie nie dałoby się pokryć z pensji, jaką pobierał jako urzędnik, był więc argumentem, którym FGE wszczęła sprawę i jednocześnie wystąpiła o uchylenie immunitetu.

samemu, Alejandro Moreno nazwał to prześladowaniami politycznymi Gospodyni Pałacu Narodowego, w którym przebywa prezydent Andresa Manuela Lopeza Obradora (AMLO) podjął represje wobec lidera Konstytucyjno-Rewolucyjnej Partii po tym, jak on i jego klub zagłosowali przeciw Naprawa elektryczna który próbował włączyć Federalny Urząd Energii Elektrycznej (Palma) przed inicjatywą prywatną, ponieważ prezentacja nagrań i śledztwo przeciwko niej miało miejsce po głosowaniu w San Lazzaro, co doprowadziło do nieważności inicjatywy konstytucyjnej wymagającej ratyfikacji dwóch trzecich członków Rady.

Czytaj:

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.