Imponujący kotylion Argentyńczyków przygotowujących się do finału mistrzostw świata: nie zabraknie Messiego „Na co patrzysz”

dzieje się Co dzieje się w niedzielę w profilu pomiędzy reprezentacją a Francjąi W Katarze impreza jest już gwarantowana przez argentyńskich kibiców Tak jak było od meczu z Meksykiem, który przed i po nim był w unii najwybitniejszych partii, jeśli chodzi o filmową wersję tego mundialu: z jednej strony. Reprezentacja prowadzona przez Lionela Messiego Z drugiej strony, być może w tym samym stopniu, szerokie rzesze.

Przeczytaj także: Pochodzi z Salty i kapelusz spędza w Katarze, żeby móc opłacić bilet na finał: „Jem raz dziennie”

Od ciepła do strachu przed konkurencją

Od tego pierwszego meczu z Arabią Saudyjską był to policzek dla najlepszego marzenia. Nie tylko piłka nożna była krytykowana, ale także Oskarżenia kibiców, którzy wydawali się bez przekonania, jeśli chodzi o pokazanie charakterystycznego dla Argentyńczyków zapału.

Nic więcej nie jest potrzebne: odtąd Zebrała się grupa ludzi, aby zorganizować demonstrację uczuć. w grupach WhatsApp Co łączy masy w Katarze, ustalono, że pierwszą rzeczą do zrobienia jest zajęcie całego obszaru za jednym z łuków, aby otaczać Obszar, do którego od tamtej pory udają się zawodnicy reprezentacji narodowej, aby znaleźć wsparcie za każdym razem, gdy mecz się kończy.

Przeczytaj także: Jej były chłopak daje jej bilet na finał Mistrzostw Świata, a ona kręci wirusowe wideo, ale nie może podróżować

I tak się stało, że kibice nie wiwatowali, ale ryczeli na każdym stadionie Kataru i stali się tarczą drużyny narodowej. Zagłuszają ich ceremonię, uniemożliwiają im komunikację, ponieważ nic innego nie słychać, jak tylko oni, jak osoba, która krzyczy ci do ucha przez 90 minut, 100 lub 120, a nawet w karach, i Jedno jest dla nich jasne: oni też grają.

Przeczytaj także: W noc przed Wielkim Finałem pojawi się 15 banerów CABA wspierających drużynę narodową

Cotillion Party na finał: „Na co patrzysz”

Wtedy mecz numer 7, w który wszyscy chcą zagrać, byłby idealnym miejscem do zaprezentowania najbardziej imponującego kotylionu, jaki kiedykolwiek widziano w historii finałów mistrzostw świata. Organizatorzy koncertu zapowiedzieli, że odbędzie się on w niedzielę na stadionie Lusail Cztery tysiące flag, sześć tysięcy jasnoniebieskich i białych balonów, 10 szelek po 40 metrów i dwa tysiące szalików.

Wiele flag i balonów będzie miało część postaci Lionela Messiego wykonującego Topo Gigio przeciwko Holandii oraz napis. „Na co się gapisz?”

Kotylion, który argentyńscy kibice przygotowują do finału mistrzostw świata.

Tłum argentyńskich kibiców na finał

Oczekuje się również Na stadionie jest około 50 000 Argentyńczyków Mieści prawie 90 000 osób, wszystkie w środku Reklamacja braku biletów.

Kotylion, który argentyńscy kibice przygotowują do finału mistrzostw świata.

Delirium mistrzostw świata

Skąd pochodzi tak wielu Argentyńczyków? Wielu dziwi się w Katarze. Tysiące wielbicieli kolonizuje bogatą i odległą Doha w tym samym czasie, że granicząca z wnętrzem Argentyna, zachwycając się jej wyborem, utrzymuje kraj w ciągłym kryzysie w nieustannej imprezie, która przedłuża lata kryzysu, inflacji i deprecjacji waluty.

Argentyński fanatyzm jest bardzo, bardzo duży. Nie widzę Europejczyka, który zmuszałby swoje dzieci do opuszczenia dnia szkolnego, aby pójść obejrzeć Mistrzostwa Świata… Jednak w Argentynie babcia, dziadek, mama, tata, wnuki, aw niektórych przypadkach nawet podróżowali, wzięli psa, ale poszli do boisko, żeby zobaczyć drużynę”. EFE Analityk ekonomiczny i biznesowy Salvador Di Stefano.

Według danych biura podróży Startowaći Liczba wyszukiwań lotów z Argentyny do Kataru wzrosła o 399% po pokonaniu Chorwacji W porównaniu z dniem poprzednim pobił także rekord ustanowiony po meczu z Holandią.

Świadkiem tej gorączki jest także Air Argentina: pół godziny po zakończeniu półfinałów wyprzedał wszystkie bilety na zaplanowany na piątek lot, co spowodowało, że jeszcze tego samego dnia zaoferował kolejny bilet.

(fot. EFE)

Była Argentyna i Francja

droga do końca, Reprezentacja Argentyny zdołała zakwalifikować się jako pierwsza w grupie C. W 1/8 finału pokonali Australię 2:1 po świetnym występie Lionela Messiego. W ćwierćfinale, po meczu, który kosztował go więcej w wyniku niż w procesie, opuścił Holandię w rzutach karnych po remisie 2:2. W półfinale z łatwością pokonali Chorwację 3:0.

ze swojej strony, Francja awansowała pierwsza w grupie D. W 1/8 finału opuścili Polskę na wyjeździe 3:1. W ćwierćfinale, w bardzo zaciętym meczu, pokonali Anglię 2:1. W półfinale zagrali z Marokiem – Al Wahi – i wygrali 2:0.

Data i godzina

Niedziela 18 grudnia o godzinie 12:00 w Argentynie (18:00 w Katarze)

stadion

Stadion Lusail

recenzent

  • Reżyseria: Szymon Marciniak (Polska)
  • Pierwszy Asystent: Paweł Sokolnicki (Polska)
  • Drugi asystent: Tomasz Listkiewicz (Polska)
  • Czwarty urzędnik: Ismail Al-Fateh (USA)
  • Piąty sędzia: Kathryn Nesbitt (USA)
  • Dyrektor VAR: Tomasz Kwiatkowski (Polska)

możliwe profile

  • Argentyna: Emiliano Martinez, Nahuel Molina, Christian Romero, Nicolas Otamendi, Lisandro Martinez, Nicolas Tagliafico; Rodrigo De Paula, Enzo Fernandeza, Alexisa McAllistera; Juliana Alvareza i Lionela Messiego.
  • Francja: Hugo Lloris, Jules Conde, Raphael Varane, Ibrahima Konate, Theo Hernandez, Aurelien Choameni, Youssouf Fofana, Ousmane Dembele, Antoine Griezmann, Helian Mbappe i Olivier Giroud.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.