Imponujący punkt włoskiej pary w siatkówce plażowej na igrzyskach olimpijskich, który stał się viralem

Imponujący punkt włoskiej pary w siatkówce plażowej na igrzyskach olimpijskich, który stał się viralem

Oto pierwsze prawo, którego uczy się każdy siatkarz Musisz kontynuować grę, aż piłka dotknie ziemi. Włosi Paolo Nicolai I Daniele LoboWykonali to perfekcyjnie podczas Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020, Nawet gdy piłka była poza boiskiem i była już po stronie przeciwnika. W piątek zakończyła się faza grupowa w kategorii mężczyzn i po raz kolejny na piasku doszło do spektaklu. Determinacja i pasja pary azzurra Stało się wirusowe dzięki momentowi, w którym pokazali cały swój talent.

Po mocnym strzale polskiego duetu przyjęcie Lobo przebiło siatkę od strony przeciwnika. Zamiast przyznać rację rywalom, Nikołajowi Włożył całą swoją energię, aby dostać się pod bramkę i utrzymać piłkę w ruchu.. Niewiarygodne, że udało mu się obronić piłkę, dzięki czemu jego kolega z drużyny mógł przekazać odpowiedzialność z powrotem drużynie. Polska. Nie spodziewali się jednak tego, że Paulo wrócił na czas, aby zbudować nieprzeniknioną ścianę i zablokować drugi strzał, dzięki czemu będzie mógł wygrać pierwszego seta wynikiem 21 do 19.

Od tego czasu znaczenie tej gry pod koniec gry wzrosło Włochy Wygrali 2:1 i zakończyli fazę grupową niepokonani. Tym wynikiem dotarli do 1/8 finału olimpijskich mistrzostw w siatkówce plażowej.

Argentyna przegrała z amerykańskim duetem i odpadła z rywalizacji (fot. Reuters)

Duet Paolo Nicolae i Daniele Lobo zmierzy się z drugim polskim duetem. Skarp I Vigalika. Losowanie główne odbyło się Parku Shiokaze Zaplanowano ostatni etap, który rozpocznie się w najbliższą niedzielę, 1 sierpnia. Ich nowy rywal zajął drugie miejsce w grupie E, za Brazylijczykami Evandro Bruno Schmidta.

Argentyński duet tworzą: Nicola Capogrosso I Juliana Azada Nie zakwalifikował się do kolejnej rundy. Będąc częścią Strefy D, zadebiutowali w meczu przeciwko Brazylijczykom Alison Cerutti I Alvaro Moraesa Filho Spadli z 2 do 0, z częściowymi wynikami 21-16 i 21-17. Następnie dodali do swojej bramki kolejną porażkę 2:0 Holandia, Aleksander Browar I Roberta Moisena. W czwartek 29-go zakończyli bez zwycięstw udział w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio przeciwko Amerykanom Mikołaj Lucena I Filipa Dilhausera O 2 do 1 (21-19, 18-21 i 15-6).

Para właśnie zdobyła brąz na godz Igrzyska Panamerykańskie w Limie 2019 Po raz pierwszy zmierzyli się z graczami międzynarodowego kalibru na boisku, na którym od czasu duetu nie było reprezentantów Argentyny. Stan pasożyta W Pekin 2008. Wyjątkowe doświadczenie, które będzie stale udoskonalane w celu ponownego reprezentowania kraju, ale w… Paryż 2024.

Czytaj:

Harmonogram igrzysk olimpijskich, dzień 9: Lions awansują do półfinału, koszykówka gra w drabince finałowej, siatkówka musi pokonać USA
Dzień wściekłości Novaka Djokovica na igrzyskach olimpijskich Niezapomniany dzień: rzucił rakietą w trybuny
Historyczne: Elaine Thompson zdobywa złoto w biegu na 100 metrów na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, bijąc rekord olimpijski po 33 latach

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *