Indie będą gospodarzami 71. edycji wyborów Miss World | Ludzie | rozrywka

Indie będą gospodarzami 71. edycji wyborów Miss World |  Ludzie |  rozrywka

W czwartek ogłosiła to Organizacja Miss World Indie będą gospodarzami 71. edycji tego konkursu pięknościKtóre odbędą się pod koniec 2023 roku.

Stwierdził, że decyzja o przyznaniu konkursu temu azjatyckiemu krajowi została podjęta w oparciu o „bogate dziedzictwo kulturowe tego kraju, jego zaangażowanie w promowanie różnorodności i pasję do wzmacniania pozycji kobiet”.

71. edycja wyborów Miss World w Indiach Będziesz promować cele charytatywne poprzez działania charytatywneInspirowanie uczestników do wywierania pozytywnego wpływu na swoje społeczności i wnoszenia wkładu w społeczeństwo.

„Od pierwszej chwili, gdy odwiedziłem ten wspaniały kraj, ponad 30 lat temu, darzyłem Indie wielkim sentymentem. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z resztą świata jego wyjątkową i różnorodną kulturą, światowej klasy atrakcjami i wspaniałymi lokalizacjami.powiedziała Julia Morley, prezes i dyrektor generalna Organizacji Miss World.

Szacuje się, że w konkursie wezmą udział zawodnicy z ponad 130 krajów. Wezmą udział w szeregu intensywnych konkursów, obejmujących pokazy talentów, wyzwania sportowe i akcje charytatywne.

Wstępna selekcja uczestników odbędzie się w kilku rundach Na miesiąc przed wielkim finałem zaplanowanym na listopad lub grudzień tego roku.

Nie ustalono, w jakim mieście odbędzie się finałowa ceremonia, koronowana zostanie następczyni Polki Karoliny Bielowskiej, zwyciężczyni konkursu w 2022 roku.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *