Ingeteam podwoi w tym roku swoją siłę roboczą Ortuella, zatrudniając 150 pracowników

Ingeteam podwoi w tym roku swoją siłę roboczą Ortuella, zatrudniając 150 pracowników

Ingeteam podwoi w tym roku swoją siłę roboczą Ortuella, zatrudniając 150 pracownikówGM Martinez

Od 60 do 300 pracowników w ciągu czterech lat. albo co to jest to samo Pomnóż przez pięć kości Od którego rozpoczął się projekt przemysłowy, również podwajając go w porównaniu z 2022 r., i osiągnął dojrzałość w rekordowym czasie. To jest droga, którą podążaszo Transformatory Ingeteam Power Technology, Fabryka przetworników otwarta przez Basque Electrical Engineering w ortuella koniec 2019 r Który stoi w obliczu ekspansji zarówno obiektów, jak i zatrudnienia W tym roku rozpoczęła się stopniowa rekrutacja 150 osóbaż do osiągnięcia 300 pozycji na koniec grudnia.

Jak potwierdzają źródła firmowe, właśnie takiej kadry potrzebuje fabryka, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na zamówienia i prognozom na najbliższe lata. W byłym zakładzie Ortuella General Eléctrica Ingeteam produkuje przetworniki, kluczowe narzędzie w transmisji mocy. Celem jest zwiększenie produkcji do 700 transformatorów rocznie, o 250 więcej niż rekord osiągnięty w ubiegłym roku.

Więc Ingeteam powiększy swoją przestrzeń produkcyjną, przenosząc obszar wysyłki do połączonego magazynu. zatem W fabryce zarobisz już dodatkowe 500 metrów kwadratowychs i będzie w stanie zaspokoić bieżące potrzeby swoich klientów. Po wakacjach planowane jest przeniesienie całej powierzchni logistycznej do pobliskiego magazynu, co pozwoli na pozyskanie łącznie 1000 mkw. produkcji.

Przetworniki zakładu Metzaldea przeznaczone są dla kolei, trakcji morskiej, górnictwa, hutnictwa, elektrowni wodnych, sieci elektroenergetycznych i magazynów energii.. Każda jednostka miary jest dostosowana do klienta, a te łodzie mogą mieć dziesiątki metrów długości. Produkcja jest silnie skoncentrowana na rynkach zagranicznych, z Niemcami, Polską, Wielką Brytanią, Australią, Chinami, Koreą i Stanami Zjednoczonymi jako głównymi kierunkami. Jest to dobrze prosperujący biznes, a Biscayan Engineering Ortuella czerpie z niego korzyści w swojej ekspansji.

Dynamika sektora kolejowego

Wśród obszarów działalności dynamiką wyróżnia się sektor kolejowy. W tym roku firma Ingeteam Power Technology-Converters rozpoczęła produkcję transformatorów, które będą montowane w lokomotywach dużych prędkości produkowanych przez firmę Talgo, przeznaczonych do Niemiec. Produkuje również adaptery do montażu na dachu dla pojazdów szwajcarskiego producenta kolei Stadler, które będą działać w Niemczech i Serbii i będą wyposażone w technologię akumulatorową.

Na uwagę zasługuje również podpisane niedawno zamówienie z polską firmą PESA, która dostarczy technologię trakcyjną Ingeteam do 60 lokomotyw, które będą kursować w Polsce i krajach ościennych. Z tych wszystkich powodów zakład w Ortuelli pobije w tym roku swój rekord produkcji okuć w dziedzinie trakcji kolejowej.

Do tego dochodzi wzrost zamówień dla sektora morskiego. Niedawno rozpoczęto produkcję wyposażenia dla nowego statku Offshore Wind Farm Service Vessel (CSOV), który jest specjalnie zaprojektowany do świadczenia usług wsparcia i innych zadań związanych z budową i konserwacją morskich farm wiatrowych. Jednocześnie na linii produkcyjnej znajdują się już transformatory do kablówki o największej obciążalności na rynku, przeznaczone do operacji podwodnych. Powiązany również z sektorem morskim, Ingeteam Ortuella dostarczył swój pierwszy OPS (Inland Power Supply), który został zainstalowany w czerwcu w porcie w Europie Środkowej. Ten typ przetwornicy częstotliwości umożliwia ładowanie statków podczas zadokowania. Statki łączą silniki pomocnicze z silnikiem w celu zasilania układów chłodzenia, oświetlenia lub wyposażenia awaryjnego.

Są przykładem dużej aktywności w zakładzie i przyczyną dużych potrzeb kadrowych.

Pracownicy

300

Fabryka przetworników Ingeteam w Ortuelli osiągnie w tym roku 300 pracowników, czyli dwukrotnie więcej niż pod koniec 2022 roku. Równolegle przeniesie całą logistykę do połączonego magazynu i zyska 1000 metrów kwadratowych na produkcję.

O pracy. Fabryka poszukuje pracowników z wyższym wykształceniem na kierunku elektronika, elektryka lub mechatronika. Ponadto potrzebni są również specjaliści od montażu elektromechanicznego oraz personel testowy z wykształceniem technicznym lub wyższym z zakresu automatyki. Czyli praca bezpośrednia, warsztatowa, ale też ludzie oddani rozwojowi nowych projektów. Po konsolidacji swojej działalności w sektorze kolejowym i morskim samolot elektryczny wyznacza nową granicę.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *